Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki wynik w finale LM?
#1
Już dziś o godz. 20:45 na stadionie Wembley w Londynie zmierzą się dwa godne siebie kluby!


Borussia Dortmund vs Bayern Monachium

Ja obstawiam na Borussię.
2:1 dla zespołu z Dortmundu.
Bramki : 2x Robert Lewandowski, 1x Franck Ribery.

Jaki wynik obstawiacie?
Podzielcie się swoimi propozycjami w postach!
  Odpowiedz
#2
Jestem fanem BvB ,ale nie sądzę ,że pokonają Bayern.
Jednak wierzę w to i obstawiam 1:1 po 90min i 2:1 dla BvB po dogrywce.
Gole strzelą Robben, Błaszczykowski i Lewandowski
  Odpowiedz
#3
3:2 dla Borussi w regulaminowym czasie gry. Lewandowski i Robben po jednej bramce, resztę niech se strzeli kto inny ;)
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Ja obstawiam Borussia 2 (Lewandowski i Błaszczykowski) i 2 Bayer (Kto strzeli nie widzę o.0) w regulaminowym czasie gdy. Jednak na ostateczne zwycięstwo stawiam Bayer. :) Ale żeby mi Polacki kawała wycieli :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Ja bynajmniej nie obstawiam. Nie będę kibicował Niemcom, mimo, że w jednej drużynie jest kilku Polaków.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości