Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konkurent dla Lenovo tablet Yoga 2 z Windows 8.1
#1
[Obrazek: agw33xG.jpg]
Siema.
Od jakiegoś czasu jestem na kupnie tabletu Lenovo Yoga 2.
Parę miesięcy temu prawie kupiłem jego wersję z androidem, ale poprzez
nadzwyczajną chęć niesienia pomocy przez sprzedawce - szukaliśmy po necie taniej w ich sieci sklepóów -
natrafiliśmy na wersję z Windowsem, ale o parametrach, które mnie nie zadowalały i tak oto
dożyłem do czasu kiedy Lenovo wydało Yogę 2 z klawiaturą i Windowsem 8.1.

I tak po przydługawym wstępie mam do was pytanie o to czy znacie jakichś jego konkurentów?
Jego cena z klawiaturą wynosi 1599 zł. Czy w tej cenie polecicie mi coś innego? - (pewnie z androidem)
  Odpowiedz
#2
Jeśli zależy ci na wydajnej grafice w grach, to polecam tablet Nvida Shield. http://www.morele.net/tablet-nvidia-shie...te-652913/
Bardzo mocne podzespoły z tera potężną jak dla tabletów grafiką robią ten tablet idealny dla graczy.
Wszystko zależy do czego tablet będzie używany


  Odpowiedz
#3
Będę go potrzebował do pisania dokumentów, multimediów takich jak filmy i internet rzadziej muzyka.
Jakieś mini gry zajmujące czas w podróży.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  NVIDIA SHIED - najwydajniejszy tablet Robotox 3 2 204 22.04.2015, 12:35
Ostatni post: Drekizan
  Tablet... Ale jaki? tungar 7 3 004 11.12.2013, 18:10
Ostatni post: KITT
  Netbook vs tablet Ojgen 7 3 496 23.05.2013, 13:39
Ostatni post: Bottiwo
  Zmiana rozmiaru partycji na Windows 8. Baron 4 15 504 07.03.2013, 21:00
Ostatni post: Swordancer
  Lenovo Y550 - nie mogę dostać się do systemu Windows 7 adam-as 32 13 045 03.07.2012, 10:49
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości