Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konkurs na odskok.pl
#1
Nawiązując do tematu http://odjechani.com.pl/showthread.php?tid=865 zgodnie z zaleceniem admina zakładam nowy temat

Co sądzicie o tym konkursie na odskok.pl. To żeczywiście fake?
Bo żeczywiście mają niezłe nagrody, ponad 300 zł to już sporo, o punktach nie wspominam. I jak widze reklamę tego na dużym chomiku motyl-1964 to chyba prawda bo on by chyba ściemy nie reklamował.
  Odpowiedz
#2
Cytat:I jak widze reklamę tego na dużym chomiku motyl-1964 to chyba prawda bo on by chyba ściemy nie reklamował.
No czy ja wiem... Sam straciłem zaufanie do tego gościa, na chomikuj jest masa motyli, nie wiadomo który jest prawdziwy.

A co do nagród, może i są fajne, ale trochę bez pomysłu. Za tą sumę można było kupić coś odlotowego i wystawić jako nagrodę.
Wystawiając fake konkurs kopali by dołek pod sobą, oczywiście gdyby się wydało.
  Odpowiedz
#3
Myślę, że nie mogą sobie pozwolić na fake. Dużo by stracili w takim przypadku.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs Bakalandu - do wygrania kasa kasieja 3 2 230 18.02.2013, 16:23
Ostatni post: TylkoLegalnePliki
  Konkurs! do wygrania... czarodziejka 2 1 729 26.07.2012, 02:10
Ostatni post: saturas
  Zorganizowałam Konkurs AkFa79 0 1 895 17.03.2012, 16:08
Ostatni post: AkFa79
  BaRoNeQ kontra odjechani.com.pl / odskok.pl Baron 16 6 259 05.10.2011, 10:56
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości