Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konsola ps2 fat
#11
Odtwarzacz DVD to odtwarzacz DVD. Coś mi się wydaje, że niezbyt orientujesz się w temacie, a za wszelką cenę chcesz puścić film na przerobionej konsoli. Poczytaj tu i ówdzie na czym to polega, nagraj film w odpowiednim formacie i odpal. Nie na darmo wypisałem Ci obsługiwane formaty więc weź je pod uwagę.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#12
Prosiłbym o jakiś link do takiej stron
  Odpowiedz
#13
Adrian21 czego tu nie rozumiesz?
1. Ze strony http://sksapps.com/index.php?page=media.html pobierasz najnowszy Simple Media System (jest u góry).
2. Instalujesz to według tego poradnika:


1. Pobierasz SMS.
2. Wypalcie obraz jako CD (np. DVD Decrypterem).
3. Odpalcie, włączy się ulELF.
4. Wejdźcie sobie w CDFS (czyli naszą płytkę - kółkiem).
5. Wejdźcie na folder (nie DO folderu, tylko NA) "BOOT".
6. Wciśnijcie R1 i skopiujcie (copy -> kółeczko) cały katalog do pamięci.
7. Wejdźcie na MC0: (do katalogu głównego).
8. Wciśnijcie R1 i wklejcie (paste -> kółeczko) cały folder BOOT do katalogu głównego MC.
9. Jeżeli chcecie, pousuwajcie zbędne rzeczy z katalogu BOOT (katalog "fonts" jest zupełnie zbędny; w "lang" zostawcie sobie tylko plik "SMS.lng_PL", chyba, że będziecie korzystali z innych wersji językowych, "skins" (skórki - jak sobie chcecie).
10. Teraz wciśnijcie reset + R1 i... voila! ładnie odpala się SMS.
11. Pamiętajcie, żeby w opcjach SMS-a ustawić sobie:
- w DEVICE SETTINGS "autostart USB" na włączone;
- w DISPLAY SETTINGS "character set" na WinLatin2 (inaczej zamiast polskich znaków będziecie mieli krzaki w napisach).

Dodam, że program "BOOT.ELF" w katalogu BOOT na MC to właśnie nasz Simple Media System. Można go zmienić na dowolny inny (byleby się nazywał BOOT.ELF).
3. Pobierasz film w odpowiednim formacie tj (zaznaczyłem te najpopularniejsze):


VIDEO - /4/0/0/0
VIDEO - ap41
VIDEO - blz0
VIDEO - col0
VIDEO - col1
VIDEO - div1
VIDEO - div3
VIDEO - div5
VIDEO - div6
VIDEO - divx
VIDEO - dx50
VIDEO - m4s2
VIDEO - mp43
VIDEO - mp4s
VIDEO - mp4v
VIDEO - mpg3
VIDEO - ump4
VIDEO - xvid
Oglądasz i cieszysz się filmami. Możesz pobrać np. ten film, będzie on działał.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#14
Aha dzięki za pomoc teraz już wiem jak będę miał film sprawdzę.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości