Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


MP4 wasze sugestie na temat oddwarzacza/
#1
Chcę kupić niedrogą MP4ke i czy ktoś z was miał styczność np z takimi modelami do 50 złotych?

http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-mp4-slu...95754.html
  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
Według mnie zakup MP4 w dzisiejszych czasach jest trochę bez sensu, ponieważ już najtańsze telefony z powodzeniem mogą zastąpić taki odtwarzacz.
  Odpowiedz
#4
Oczywiście, ale powiedzmy sobie szczerze jak uprawiasz jakiś sport typu: bieganie, boks, siłownia itp. i jesteś ubrany w taki sposób, że tych kilku cali nie ma gdzie upchnąć, ewentualnie pracujesz w jakiejś tam pracy i telefon Ci przeszkadza, bądź nie chcesz go zniszczyć to mp4 będzie jak znalazł :).
  Odpowiedz
#5
(13.12.2015, 14:24)amb00 napisał(a): Według mnie zakup MP4 w dzisiejszych czasach jest trochę bez sensu, ponieważ już najtańsze telefony z powodzeniem mogą zastąpić taki odtwarzacz

W pewnym sensie masz rację i jej nie masz.
Obecnie wiele osób używa smartfonów do słuchania muzyki, i ja też tak robiłem.
Ale jednak wolę kupił sobie MP4 i rozładować ją niż telefon.
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz
#7
  Odpowiedz
#8
  Odpowiedz
#9
Już jej raczej nie kupisz a jak już to nie za 50 zł, ale ja mam Pentagram Eon Cineo. Jak na taki sprzęt (i rok produkcji :P) śliczny wyświetlacz, wysoka jakość dźwięku a bateria nadal wytrzymuje niemal cały dzień słuchania. Nie jest bez wad, ale mam go około 5 lat i jedyne, co wysiadło to wbudowany a'la głośniczek. :P

Odtwarzacze są spoko, zwłaszcza, kiedy nie chcesz rozładować baterii w telefonie i na podróż/do samolotu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Komputer - Wasze zdanie? Karolina90 28 11 708 05.01.2012, 22:24
Ostatni post: Karolina90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości