Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Małe jest piękne" ("Tiptoes", 2003)
#1
Video 
[Obrazek: tiptoes.jpg]

Małe jest piękne
Tiptoes
, 2003


Gatunek: Komediodramat, romans
Produkcja: USA, Francja
Reżyseria: Matthew Bright

Carol (Kate Beckinsale) i Steven (Matthew McConaughey) są szczęśliwą parą. Ich spokój zostaje zburzony, gdy okazuje się, że Carol jest w ciąży. Problem w tym, że i rodzice Stevena, i jego brat Rolfe (Gary Oldman) cierpią na karłowatość - jedynie Steven jest normalnego wzrostu. Przyszli rodzice obawiają się, że ich dziecko może odziedziczyć tę przypadłość. Carol, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o karłowatości, poznaje bliżej Rolfe'go i zaczyna dostrzegać w nim to, czego brakuje jej w Stevenie...


Film można obejrzeć jutro (1 sierpnia) w Polsacie o godzinie 20:00. Gorąco do tego zachęcam, jest naprawdę godny uwagi i porusza ciekawe problemy. Warto zobaczyć choćby ze względu na świetnego Gary'ego Oldmana w niecodziennej dla niego roli i pięknej Patricii Arquette, grającej drugoplanową, ale bardzo wyrazistą postać. Polecam.
  Odpowiedz
#2
Hehe na pewno obejrzę :)
  Odpowiedz
#3
Oglądałem. Naprawdę bardzo fajny film. :) Nie nudzi się, nawet odwrotnie. ;)
  Odpowiedz
#4
Właśnie zasysam ;) Co to będzie, co będzie... Hmm, ciekawe.
  Odpowiedz
#5
Właśnie dzisiaj oglądałem na polsacie. Według mnie film pokazujący, że karłowatych też należy szanować i nie są to dziwacy ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Hehe wg mnie karłowatemu z "gra o tron" nie jeden drągal do pięt nie dorasta:D

Chłopak po prostu wymiata :P
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki film jest dla Ciebie inspiracją? Gospodarz 9 4 110 25.05.2017, 11:13
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości