Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Meble na wymiar - budżet
#11
W moim wypadku nie były zamawiane przez internet. Obsługa udostępniła obszerny katalog, w którym było wszystko ładnie opisane. Ceny, materiał i wymiary.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#12
hmm... no niby tak. Podejrzewam, że po prostu robisz pomiar, oni tworzą meble, a jeśli pomiar zrobiłeś źle, to przecież nie jest to ich wina...
  Odpowiedz
#13
Czyli po prostu to nie jest sensowne jeśli ma się nierówne ściany, albo chce się mieć meble pod zabudowę, tak?
Bardziej po prostu chcemy mieć meble o konkretnych wymiarach, ale nie na zasadzie że mają idealnie pasować w jakieś tam miejsce, tak?
  Odpowiedz
#14
Są też firmy, które mają swoje filie w całej Polsce. Poprzez internet kontaktujemy się z centralą, a oni wysyłają do nas ludzi z najbliższej placówki. Nie widzę innej opcji, jak fizyczny pomiar pomieszczenia na miejscu. Inaczej to nie ma sensu, zbyt duże ryzyko.
  Odpowiedz
#15
Aż z ciekawości zapytam - może faktycznie jest taka opcja, żeby wszystko było perfect dopasowane na miejscu.
Bo pod względem wyceny wygląda to rewelacyjnie. Pytanie tylko czy po prostu meble będą spełniały oczekiwania - to przecież kluczowe.
  Odpowiedz
#16
Podejrzewam, że jest, tylko za jakąś tam dopłatą. Na pewno mają w każdej części kraju fachowców, którzy po prostu działają lokalnie.
I raczej nie ma w tym nic zaskakującego. Firmy właśnie teraz muszą wychodzić na przeciw takim potrzebom. Klientom zależy przede wszystkim na jakości.
  Odpowiedz
#17
odezwij się do nich http://krainameblidrewnianych.pl/ szybko Ci zrobią wycenę :) ja już nie pamiętam ile za swoje dałem, ale zdecydowanie wychodziło korzystniej niż u innych producentów
  Odpowiedz
#18
Już dawno kupiliśmy meble przez kuchnie.pl Cały projekt robili nam przez internet, później dostaliśmy wszystko w paczkach.
Sami składaliśmy, a najważniejsze, że cały zestaw udało się kupić dużo taniej niż na mieście.
  Odpowiedz
#19
A masz jakieś sensowne fotki? Możesz pokazać jak wygląda efekt? Myślimy o kolejnym zakupie.
Jakość wykonania? Wszystko faktycznie było dopracowane?
  Odpowiedz
#20
Fotek żadnych nie mam, ale mogę ci pokazać centralnie jakie mamy fronty.
O takie jak widać tutaj - http://www.kuchnie.pl/na-wymiar/kuchnia/...-p2,2.html
Jak się podobają? ;-)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości