Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Na życzenie...
#21
Możesz mi Karolina powiedzieć tylko co to jest "Biber" ja znam tylko jednego Biber-a ale on nie pasuje do działu militaria:D
  Odpowiedz
#22
(15.01.2012, 13:50)Sebastian napisał(a): Możesz mi Karolina powiedzieć tylko co to jest "Biber" ja znam tylko jednego Biber-a ale on nie pasuje do działu militaria:D

I tu was złapałam moje drogie kopciuszki , proszę bardzo :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biber
  Odpowiedz
#23
Okey w takim razie już wiem o czym mam pisać:)
  Odpowiedz
#24
Co bym chciał? Instrukcje złożenia własnej elektrowni atomowej... Ale wiem ze to niemożliwe :) Jednak pierwsza myśl nie była taka zła – jakieś dokładne info można znaleźć o broni masowego rażenia? Chętnie bym przeczytał, gdybyś miał ochotę naskrobać temat o takich „zamiataczach”.
  Odpowiedz
#25
Cytat:Dziękuję Sebastianie za informację iż nadal jesteś zainteresowany opisywaniem rożnego rodzaju informacji ...

● Flakpanzer I
● StuG-3B
● StuG 40G
● Czołg saperski Pz-4d
● Pz-5 Panther
● Jagdpanther
● Ferdinand
● Hummel
● Leichte Panzerspärwagen SdKfz 222
● Schwerer Panzerspähwagen Sd.Kfz.232

na później :

PZL-130 Orlik
TS-11 Iskra
M-28 Bryza
CASA C-295M
C-130E Hercules
Su-22 Fitter
MiG-29 Fulcrum
F-16 Block 52+ Jastrząb
Panzerwerfer 42 SdKfz 4/1
VW Type 82 Kübelwagen
GMC 6x6 2 1/2 t
Panzerfaust
  Odpowiedz
#26
Oczywiście Karolina już biorę się za układanie wątków. Kuba dokończy swoje tematy i razem ze mną będzie robił kolejne:)

Niebawem pojawią się już gotowe wątki:)
  Odpowiedz
#27
Do wyżej wymienionej listy dodam jeszcze kilka pozycji, które najbardziej mnie interesują :)

- Tiger
- Königstiger
- Sturmtiger
- Katiusza
- Józef Stalin
- KW-1 (Kliment Woroszyłow)
- Elephant
- Jagdtiger
- Sd.Kf. 2.7

- Czym się różni niszczyciel czołgów od zwykłego czołgu ?

Jak sobie jeszcze przypomnę jakieś inne pojazdy to dam znać :)


"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#28
Odnośnie czołgów niemieckich to mam nieskończony szkic z opisami również wyżej wymienionymi czołgami. Postaram się szybko skończyć ten temat i wstawić ponieważ widzę, że jest zainteresowanie tym tematem :D
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#29
Sebastian napisał(a):Oczywiście Karolina już biorę się za układanie wątków.

Jak tam idzie kochani? =]
  Odpowiedz
#30
(10.02.2012, 23:13)Karolina90 napisał(a): Jak tam idzie kochani? =]

Ja ze swojej strony teraz aktualnie kończę temat z filmami o walce wręcz, mam ok. 3/4 następnej części o niemieckim uzbrojeniu, jeszcze jeden zaczęty ciekawy temat historyczny i 1 z Twojego "zlecenia". Musze uporać si z zaległościami, dlatego teraz pisze kilka wątków jednocześnie, ale teraz będę miał więcej wolnego to postaram się w ciągu tygodnia umieścić te tematy. :D
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości