Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nagrywanie filmików - jakim programem w najlepszej jakości?
#1
Witam, chciałem nagrać kilka filmików i wrzucić je na youtube.
Oczywiście będę nagrywał pulpit.
Chodzi mi o to, jakim programem, i jak ustawić, żeby w takim małym okienku jak jest na YT, było dobrze widać co nagrywam.
W skrócie - Szukam programu który nagra mój pulpit w HD.
  Odpowiedz
#2
Fraps, słynny i dobry. nagrywa w HD. Potem wystarczy zmienić jakość dla zmniejszenia wielkości pliku. Fraps jak pamiętam, 30 minut filmu miało kilka giga. Jeszcze parę programów było, ale znam jeszcze jeden który czasem ma problem z dzwiękiem...
  Odpowiedz
#3
Dźwięku nie potrzebuję, możesz podać nazwę ?
  Odpowiedz
#4
Hyper Camera 2, czy HyperCam
  Odpowiedz
#5
Na pewno Camtasia 7. Polecam bardzo bo ja nie mogłem jakoś pulpitu frapsem nagrać.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#6
Do nagrywania pulpitu, oczywiście wyżej wymieniona Camtasia Studio, do gier FRAPS.
Jakość zależy od tego w jakich ustawieniach renderujesz film. Na YouTube.com wystarczy
1280x720 w 30 klatkach/sekunde (serwis automatycznie przetwarza film na 25 kl/s).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości