Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najbardziej wciągająca gra dla was w jaką graliście?
#51
1. Tibia - 8 lat z przerwami ;) i nie wstydzę się tego, bo dzięki tej grze nauczyłem się perfekcyjnie angielskiego :)
2. Counter-Strike 1.6
3. Saint Row 3 i 2
  Odpowiedz
#52
1.Wiedźmin : Edycja Rozszerzona grałem w nią 3 lata (Teraz znam całą fabułę na pamięć :D)
2.Assassin's Creed 2 świetna wciągająca fabuła.
3.Frater i Assassin's Creed 3.
4.Jade Empire.
5.Guitar Hero.
  Odpowiedz
#53
Gra która "wciągnęła" mnie na dłużej to Skyrim . Moim zdaniem jak na razie najlepsza z serii The Elder Scrolls . Tym którzy się z nią jeszcze nie zetknęli postaram się ją trochę przybliżyć.

[Obrazek: wwwwwwwwwwwwwwwwwww-1323973679.jpeg]The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część serii cRPG autorstwa zespołu Bethesda Softworks. Ponownie odwiedzamy w niej kontynent Tamriel, a fabuła tym razem obraca się wokół powrotu do tej krainy pradawnej rasy smoków.
Zabawę zaczynamy od stworzenia naszego wirtualnego alter-ego. Do wyboru jest dziesięć różnorodnych ras. W Skyrim pojawia się nowy system walki, który jest bardziej dynamiczny i jednocześnie wymaga myślenia taktycznego. Gra oferuje możliwość zwiedzania olbrzymiego wirtualnego świata, w którym znajdziemy m.in. pięć dużych miast i setki podziemi, ruin, jaskiń, itd.. Spotkać można rozmaitej maści przeciwników w postaci uzbrojonych bandytów czy legendarnych stworów.
Gra zrobiona bardzo ładnie pod względem wizualnym . Ciekawe zadania nie polegające jedynie na bezmyślnym machaniu mieczem . Ogólnie klimat gry bardzo przypadł mi do gustu .
Co prawda już dawno skończyłem główny wątek gry , ale to wcale nie oznacza końca zabawy ponieważ różnych zadań pobocznych jest mnóstwo !.
Co jakiś czas ukazują się nowe dodatki , które wnoszą nowe zadania , nowe wątki i zupełnie nowe lokacje. Do tej pory wyszły trzy dodatki : Dragonborn, Dawnguard, Hearthfire .
Ostatnio zacząłem się bawić w dodawanie różnego rodzaju modów dzięki którym można znacznie uatrakcyjnić grę .
Poniżej parę moich screenów z gry .
[Obrazek: zab_smoka-1360008968.jpg]Walka ze smokami to główny wątek tej gry.

Wirtualny świat w jakim się poruszamy jest bardzo urozmaicony
[Obrazek: Bia_a_Gra_-1360008968.jpg]Miasto Biała Grań nocą.
[Obrazek: w_koronie-1360008969.jpg]Wnętrze pałacu.
Obszar mapy po której się poruszamy jest tak wielki że zmiany klimatu są nieuniknione.
[Obrazek: jesien-1360012433.jpg]
[Obrazek: zima-1360012433.jpg]

Podczas gry można też podróżować z towarzyszem którego można po prostu wynająć, albo też wyrazi chęć przyłączenia się jeśli się z nim zaprzyjaźnimy . Ja wybrałem drugą opcję i zamiast towarzysza mam towarzyszkę . Jakoś tak przyjemniej jest ;) .
[Obrazek: para-1360008968.jpg]

Ten filmik przybliży wam trochę klimat gry:
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#54
Ojoj ;D ile wy macie tych gierek na swoich kontach :P.
Gdy miałem 11-12 lat tibia zawitała na moim komputerze sporo czasu przy niej spędziłem.
Następne lata to gothic setlers no i pierwsze gta.
Co prawda nie można zapomnieć o grach telewizyjnych <3 kasetki do tej pory mam.
Następnie grałem w Twierdze. MoH itp
Najdłużej przytrzymał mnie Minecraft . Nie piszcie że to gra dla dzieci. Wręcz przeciwnie. Do Minecraft'a można dogrywać różne modyfikacje co sprawia że gra nie ma ograniczeń .

Aktualnie mam serwer w którym budujemy atomówkę :P niedługo pojawi się info i jak by ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam :)
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#55
Wciągające gry, sporo tego było wymienię najciekawsze.
  • Elder Scrolls V Skyrim
    Far Cry 1 oraz 3
    Mafia II
    Sleeping Dogs
    Saints Row the Third
    Borderlands 1 oraz 2
    Battlefield 3 oraz Bad Company 2
    Gta IV
    HotLine Miami
    Don't Starve
    Crysis 1 i 2 (czekam na 3, beta wypadła całkiem nieźle)
    Devil May Cry 5
    Farming Symulator
To tyle z nowszych gierek. Starych które mnie wciągnęły było bardzo dużo także nie będę
ich opisywał. Podałem te które godne są zauważenia w ciągu 2 lat.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#56
Sporo było takich gier, ale absolutna topią moich najbardziej wciągających gier to:
BioShock
Skyrim - chyba najbardziej ze wszystkich, bo wyłączyłam się z życia na 4 miesiące. Ale na studiach wolno.
NotAion - gram od kilku lat, wyciągnęli esencje gry z oryginalnego Aiona, czyli pvp, ile grasz tak się ubierasz, maksymalny lvl na starcie, żadnego tam pve, to znaczy można, ale na szczęście nie trzeba.
  Odpowiedz
#57
"Dreamfall: The Longest Journey" popcorn te miejsca, te postacie, historia, wszystko pokochałam.

Edit: i jeszcze "Life is Strange"! Ale ona grała mi na emocjach, choć nie potrafię zaakceptować, że trzeba było wybrać koniecznie jedno z tych 2 zakończeń, jedno gorsze od drugiego.
  Odpowiedz
#58
Gry z którymi spędziłem najwięcej czasu:
- Tibia - kilka lat grania non stop, czasy podstawówki i gimnazjum
- CS 1.6 - też kilka lat, ale nie tak długo jak poprzednik. Czasy gimnazjum.
- seria Gothic - moja gra życia. 1, 2 i 3 część przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby po kilkanaście razy <3
- Fable Zapomniane Opowieści - całą grę też przeszedłem kilkanaście razy i czuję, że mógłbym zagrać jeszcze raz, nawet dziś
- seria Half Life - jedynkę z dodatkami przechodziłem wiele razy, dwójkę trochę mniej, ale do dziś lubię do niej wracać
  Odpowiedz
#59
World of Warcraft... Pochłonęła ładny kawałek mojego życia.. I wszystko przez obecnego meża..
Ale.. dzięki niej tez mamy kilka fajnych znajomości, które trwają mimo końca gry ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Red Dead Redemption 2 - najpiękniejsza nudna gra w jaką grałem Swordancer 2 1 951 05.09.2020, 11:14
Ostatni post: Swordancer
  Jaką grę polecacie na laptopa? Gospodarz 5 2 560 15.07.2013, 11:32
Ostatni post: Gospodarz
  prisonwars.pl - graliście? Davvid 1 1 733 24.01.2013, 21:38
Ostatni post: VanPure
  Jaką piłkę nożną polecacie? adam-as 3 2 921 01.11.2012, 21:55
Ostatni post: HBO2-HD
  Jaką gre polecacie? Imcoran 0 2 783 05.12.2011, 09:23
Ostatni post: Imcoran

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości