Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niedziałające USB 3.0 w komputerze! W czym tkwi problem ?
#11
Czyli tak jak napisałem H81M, nie H81 i ona nie posiada gniazda USB 3.0 pod przedni panel, wiec nie będą Ci działać. Wyraźnie pisze na stronie, że są
Złącza USB 3.0: 2
Złącza USB 2.0: 4

Wyraźnie widać, że z tyłu masz dwa porty USB 3.0 i dwa USB 2.0, a wewnątrz kolejne dwa USB 2.0 pod panel przedni.
  Odpowiedz
#12
Aha, tego się właśnie spodziewałem a, co do tej karty graficznej masz jakiś pomysł ?
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#13
Jeśli chłodzenie naprawdę przesadnie głośno chodzi, to powinieneś wymienić na gwarancji, zapytaj sprzedawcę. Taka moja rada, nie pisz ogólnikami, tylko podaj dokładny model tej karty. Zazwyczaj ciężko o niestandardowe chłodzenie do niereferencyjnej karty. Twój problem zostanie omówiony tutaj: http://odjechani.com.pl/Thread-G%C5%82o%...TX-960-2GB
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie mogę nic zainstalować na komputerze z Windows 7. Fighte3r 4 17 329 17.03.2014, 03:43
Ostatni post: skrzypas
  Skype - problem z kamerką. Mychaty 5 3 129 03.01.2014, 01:58
Ostatni post: Mychaty
  Problem z CD-ROM WIDMO29 5 2 950 10.02.2013, 14:35
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości