Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy "Chomik Mini"
#11
Nicholas napisał(a):I jak? Rzeczywiście dostępne jest 1GB cotygodniowo?

Tak, 1 Gb tygodniowo, ale w czasie trwania abonamentu automatycznego (Bo taki teraz właśnie mam) nie można zmienić na inny nawet na maniac. Trzeba by wyłączyć abonament i dopiero wtedy zmieniać. A abonament automatyczny bo to też nowość działa na takiej zasadzie, że co miesiąc dostajemy SMS za którego odebranie odliczany jest nam z konta koszt abonamentu. Sprytne nie? :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#12
Sprytne sprytne. Ogólnie dosyć dobra opcja dla osób które sporadycznie zasysają coś z chomika. Ja jednak zostanę przy wymianie punktowej na transfer. Pobieram kiedy zechcę i nie ciąży na mnie presja, że abonament przepadnie.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#13
(30.08.2013, 00:06)Nicholas napisał(a): Pobieram kiedy zechcę i nie ciąży na mnie presja, że abonament przepadnie.

Mam to samo. Aktualnie chomik maniac nie daje właściwie nic - wyszukiwarka jest
dla wszystkich a reklam i tak nie mam (AdBlock). Kiedyś wykupywałem
to konto tylko dla "wyglądu awataru" a praktycznie nigdy nie wykorzystywałem
transferu a kiedy faktycznie był mi potrzebny 10 GB stawało się za małe.

Wole sobie wymienić 2 mln punktów na transfer i mieć na to wyj... walone :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy rodzaj chomika bez limitu transferu! Robotox 0 11 041 27.07.2017, 02:10
Ostatni post: Robotox
  Chomik ICE - nowe konto Baron 12 14 073 11.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Nowy Menadżer Wrzucania Plików Przez Przeglądarkę TerraNova 2 2 673 23.08.2014, 22:04
Ostatni post: Robotox
  Darmowe wyszukiwanie dla chomik Friend WazzUp 6 3 677 18.12.2012, 21:03
Ostatni post: lion25
  Nowy wygląd + dodatki. GreQuath 1 2 152 01.03.2012, 17:56
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości