Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[PORADNIK]agar.io-strategie, i sztuczki.
#1
Oto poradnik przedstawiający strategie i sztuczki do gry agar.io, które Wam ułatwią granie oraz umożliwią zdobywanie wiekszej ilości punktów. Wszystko bez żadnych cheatów. Od razu mówię, że nie będę pisał na czym polega gra, jakie jest sterowanie itp. To poradnik dla tych co już znają podstawy gry.
Tryb FFA i team.
Porada #1 Gdy twoja kulka jest rozdzielona na dwie części, próbuj "najechać" na przeciwnika tak jak byś chciał go zjeść, nawet jeśli nie możesz tego zrobić najeżdżając na niego tą kulką. Cały czas staraj się tak podążać za kulką aby jej większa część była na przeciwniku oraz tak aby mniejsza część kulki była cały czas dokładnie za wiekszą częścią oraz żeby zwrot obu części kulki był taki sam. Urzymując się w ten sposób, czekaj na połączenie się obu częci. Gdy twoje części staną się jednością, automatycznie pochłoną przeciwnika.(screenshot 1)
[Obrazek: screenshot_1.png]
Porada #2 Staraj się unikać długiego przebywania na krańcach mapy, ponieważ masz wtedy mniejsze szanse na ucieczkę przed wiekszym przeciwnikiem. Gdy jesteś bliżej środka, możesz uciekać w każdym kierunku. Gdy jesteś np. na dolnym krańcu nie możesz uciekać w dół. W szczególnosci staraj się nie przebywać w rogach tak jak tutaj: (screenshot 2)
[Obrazek: screenshot_2.png]
W takim wypadku jedynym ratunkiem przynajmniej części masy jest błyskawiczne rozdzielenie się spacją w bezpiecznym kierunku, jednak przeciwnik lub inna kulka i tak mogą się rozdzielić i Cię zjeść, ponieważ będąc rozdzielonym na więcej części, jesteś łatwiejszym celem.
Porada #3
Gdy twoja kulka jest podzielona na 16 części(nie może się podzielić na więcej), możesz bez obaw wjechać na kolce. Wtedy taki kolec zwyczajnie zniknie.
Porada #4 Gdy jesteś podzielony na dwie części, możesz przechodzić tymi dwiema częściami pomiędzy kolcem gdy trzeba szybko uciec przed przeciwnikiem i równocześnie nie chce się iść w kierunku innych, większych przeciwników. Można też tak zrobić gdy się ściga mniejszego przeciwnika, który chowa się za kolcami.(screenshot 4)
[Obrazek: screenshot_4.png]
Porada #5 Uważaj gdy przeciwnik strzela masą w twoją stronę. Choć to może być zachęta abyś był z nim w drużynie, może to być ryzykowne gdy przeciwnik jest znacznie większy i może cię zjeść, ponieważ gdy się zbliżysz aby wziąć masę, przeciwnik może zaatakować.
Tryb team.
Porada #1 Gdy kulka z twojej drużyny najedzie na przeciwnika ale nie może go zjeść, szybko daj jej masę aby pochłonęła przeciwnika. Jeśli trzeba to zrobić szybko, bo np. inne kulki dają przeciwnikowi masę, możesz się podzielić na kilka kulek aby szybciej oddawać masę(o ile jesteś wystarczająco duży). Dobrym obyczajem jest oddanie części masy gdy się dostanie tego typu pomoc.
Porada #2 Gdy na kulkę z twojej drużyny najedzie większy przeciwnik lub podobnych rozmiarów z kolegami dającymi mu
masę, strzel w przeciwnika kolcem. Wtedy kulka z twojej drużyny automatycznie pochłonie przeciwnika gdy będzie wystarczająco blisko. Uważaj aby przypadkowo nie strzelić w swojego kolegę!
Porada #3 Gdy obok ciebie jest kolega z drużyny podzielony na dużo części, możesz go osłaniać aby nie został zjedzony przez większych przeciwników od niego ale równocześnie przez takich, którzy mają takie same rozmiary co ty lub są mniejsze. (screenshot 3)
[Obrazek: screenshot_3.png]
Porada #4 Gdy ściga cię większy przeciwnik, staraj się iść w kierunku dużo większego kolegi z drużyny, wtedy przeciwnik najprawdopodobnie zrezygnuje aby nie zostać zjedzonym przez kolegę z twojej drużyny. Możesz też iść w kierunku mniejszych kolegów niż przciwnik, może wtedy dadzą ci masę abyś pochłoną przeciwnika lub przynajmniej nie został zjedzony.
Tryb FFA
Porada #1 Niektóre osoby grają ze sobą w drużynie w trybie FFA. Wygląda to tak, że np. Gdy jedna kulka rozdzieli się na dwie części, oddaje jedną część koledze a kolega oddaje tej kulce część swojej masy. Należy pamiętać, że teraz w trybie FFA gdy gra się w ten sposób tzn. daje i przyjmuje się duże ilości masy, zaczyna się ją coraz szybciej wytracać. Należy też uważać na takie drużyny gdyż mogą cię łatwiej razem zjeść niż samemu np. dając bardzo szybko koledze masę gdy ten jest blisko.

Wersja PDF: http://przeklej.org/file/5GMyZj/Poradnik.pdf
Zabraniam kopiowania tego na inne strony bez mojej zgody!
  Odpowiedz
#2


Załączone pliki
.pdf   Poradnik.pdf (Rozmiar: 674.36 KB / Pobrań: 4)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Dzięki, że to wstawiłeś bezpośrednio jako załącznik :)
BTW. Poradnik mam zamiar rozbudowywać, bo jest jeszcze trochę rzeczy o których chcę w nim powiedzieć.
  Odpowiedz
#4
Taki oczywisty ten poradnik.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#5
(18.01.2016, 10:48)Sylwester napisał(a): Taki oczywisty ten poradnik.

Tzn.?
  Odpowiedz
#6
Wystarczy pograć 15 minut i automatycznie znasz te twoje mityczne tajniki wygrywania rozgrywki.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#7
No nie zawsze, dla mnie te rzeczy tak od razu nie były oczywiste. I tak jak mówiłem, poradnik mam zamiar rozbudowywać.
  Odpowiedz
#8
No dobra, zaktualizowałem już.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poradnik: Jak zainstalować grę z dużego pliku ISO, NRG, IMG ,BIN i innych ? skrzypas 4 44 345 19.04.2014, 08:26
Ostatni post: Diablo09
  Poradnik Metin2: Dobrze rozdane statystyki David 2 8 326 30.06.2011, 13:11
Ostatni post: David
  Poradnik Metin2: Do kogo jaka broń David 3 3 975 30.06.2011, 12:35
Ostatni post: Imcoran
  Poradnik Metin2: Jak dobrze rozdać umiejętności David 0 13 425 29.06.2011, 22:34
Ostatni post: David
  Poradnik: Jak poprawnie uruchomić grę pobraną z internetu? skrzypas 0 26 755 29.06.2011, 11:51
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości