Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pizza na dowóz - Gliwice
#1
Jest ktoś z Gliwic? Gdzie zamawiacie pizzę? Optymalnie z darmową dostawą, ale wiadomo, że najważniejszy smak pizzy i fakt, że jest dostarczana ciepła. Jakieś namiary zasugerujecie?
  Odpowiedz
#2
Sprawdziłem na pyszne pl i masz niedaleko siebie Biesiadowo. Mi bardzo smakuję ich pizza. Tak samo DaGrasso.
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Jeśli na cienkim cieście, to zdecydowanie Dominium - jak dla mnie mają najsmaczniejsze jedzenie w okolicy, chociaż nie wszystkie lokale odwiedziłam. Tutaj ta pizza jest włoska, pachnie przyprawami, faktycznie dają porządne składniki - czuć to po samym smaku. Lokal jest na rynku - możesz go kojarzyć z aranżacji - mają na ścianie multum małych obrazkach z ramkach. Latem rozkładają ogródek piwny. Kojarzysz?
  Odpowiedz
#4
Ja lubię telepizzę, mają fajne możliwości doboru składników i najlepszy sos czosnkowy jaki jadłem w pizzeriach. Promocje takie jak 3 pizze w cenie jednej lub pizza mała za 5.99zł w dany dzień zachęcają do zamówienia.


  Odpowiedz
#5
Robotox - z tego co pamiętam, to te promocje wychodziły tak, że 3 pizze w innych lokalach kupowało się za tyle samo ;-) I za sosy trzeba było dodatkowo płacić. Mylę się? Wiem, że Dominium jest na rynku, a jak cenowo wychodzą? Podobnie jak w innych pizzeriach?
  Odpowiedz
#6
Te 3 pizze wychodziły trochę (nie dużo, ale jednak) taniej, niż w innych pizzeriach, a za sos się płaci ok. 2 zł Te sosy są naprawdę dobre i warto dopłacić, inne pizzerie dają sosy za darmo i jest jego albo mało, albo jest niskiej jakości.


  Odpowiedz
#7
Jak dla mnie to w Telepizzy sos nie był pomidorowy, tylko keczupowy ;-) Ale byłam dosyć dawna - i chyba są jedynymi, którzy oczekują dopłaty za sosy ;-) Jeśli chodzi o Dominium - znajdź w Google stronę, tam masz menu i ceny. Stawki normalne. Tylko, że tutaj masz dużo promocji - np. w tygodniu pizza do godziny 13 jest za pół ceny. W dowozie na tygodniu druga pizza za 5 zł. I tym sposobem można zjeść bardzo tanio. Jeśli tam będziesz to wybierz pizzę z oryginalnym zestawem składników. Np. Americane ;-)
  Odpowiedz
#8
(07.12.2015, 19:42)Panienka napisał(a): Jak dla mnie to w Telepizzy sos nie był pomidorowy, tylko keczupowy
Ja mówię przede wszystkim o sosie czosnkowym ;)


  Odpowiedz
#9
(07.12.2015, 19:42)Panienka napisał(a): Jak dla mnie to w Telepizzy sos nie był pomidorowy, tylko keczupowy

A z czego się robi keczup?
  Odpowiedz
#10
Czyli według Ciebie sos pomidorowy i keczup mają taki sam smak? Strasznie dziwne porównanie dajesz. Mój kumpel np. sam robi sosy do pizzy z koncentratów. A logiczne chyba, że nikt nie idzie na pizzę do pizzeri po to, aby polewać ją keczupem. Zresztą mieliśmy już taką sytuację, że w restauracji podawano do pizzy normalnie keczup - w takim opakowaniu, w jakim go kupiono ;-) Panienka - po cenach promocyjnych super. Sprawdzę to.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pizza z patelni Demanufacture 4 3 834 24.06.2014, 10:02
Ostatni post: Diablo09
  Pizza Margherita maggi102 0 1 653 02.05.2011, 17:28
Ostatni post: maggi102
  Pizza na chlebie tostowym Kucharek 2 3 489 07.03.2011, 21:39
Ostatni post: kerrax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości