Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Platforma Geface, czyli gry PC w przeglądarce.
#1
Wczoraj miałem okazję przetestować na platformie gefaca grę Warface, która miała tego dnia europejską premierę.

[Obrazek: F7r1L.jpg]

Oczywiście GFace jest w fazie beta, ale sprawdza się całkiem nieźle.
Muszę przyznać, że jest to bardzo wygodne. Co o tym są sądzicie?

  Odpowiedz
#2
Bawiłem się troszkę tą technologią gdyż dostałem zaproszenie do testów z jednego z serwisów gier.
Powiem szczerze jak dla mnie świetna sprawa. Niestety porównując ją do konkurencji OnLive lepiej
się sprawuje lecz wiadomo nie działa on w przeglądarce.

Grywalnie spoko, lecz znając życie gry będą nieziemsko drogie i dla przeciętnego Kowalskiego
nie będą w zasięgu ręki. Poczekamy zobaczymy - czekam na nowe gry wtedy dam ostateczną ocenę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Podejrzewam, że większość gier na Gface będzie darmowa, bo sporo takich już zapowiedziano. Oczywiście wszystko z mikropłatnościami. Warface też jest darmowy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości