Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Polska podpisze kontrowersyjne ACTA
#31
Adminie, czytałem cały dokument, mam w zwyczaju zapoznawanie się z czymś zanim zacznę się temu sprzeciwiać i robić szum wokół tego.
Nie jestem papugą która powtarza wszystko co usłyszy ale nie wie o czym tak naprawdę mówi.

Nie będę się tutaj rozpisywał i powielał wątków które są już na forum lub w których odnośniki zostały dołączone, koleżanka MissFuneral podała załącznik, w innym temacie ktoś podał załącznik do dokumentu więc każdy może wejść i sobie przeczytać.
  Odpowiedz
#32
Referendum ACTA

http://referendumacta.pl/
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#33
tonyviroos napisał(a):Nie będę się tutaj rozpisywał i powielał wątków które są już na forum lub w których odnośniki zostały dołączone, koleżanka MissFuneral podała załącznik, w innym temacie ktoś podał załącznik do dokumentu więc każdy może wejść i sobie przeczytać.

Haha Tony każdy może sobie również przeczytać sam dokument ACTA, a mimo to jest to dla większości (nie przesadzam) czynność tak trudna, że nie do wykonania. Polacy nie lubią czytać. Takie pojęcie ludzie mają o ACTA: http://wiadomosci.wp.pl/title,Blokowanie...omosc.html
90% protestujących nie ma pojęcia o co chodzi, nie zna szczegółów, ślepo wierzy w slogany i hasła internetowe. Polska (lub Polacy) zawsze miała skłonności do zadymiarzy zamiast do konstruktywnych rozmów.

Nie popieram dokumentu ACTA, ale wydaje mi się, aby zabierać głos w tej sprawie ludzie powinni wiedzieć i/lub chcieć się dowiedzieć czego dotyczy sprawa ACTA. Irytujący jest widok skandujących małolatów, wykrzykujących slogany antyrządowe tylko dlatego, że reszta też krzyczy. "Grunt to zadyma. A może się coś fajnego wydarzy?" ...

Wobec powyższego postawiłem zamieścić na forum treść tego kontrowersyjnego
dokumentu http://odjechani.com.pl/Thread-ACTA-tre%...ku-polskim
Zainteresowanych zapraszam do lektury :)
  Odpowiedz
#34
Dlatego właśnie nie pisałem szczegółowo o jakie zapisy dokładnie chodzi, po co miałbym pisać ?? Żeby inni mieli gotowce ??
Napisałbym o co chodzi to potem większość by mówiła że o to i o to ale nadal nikt by nie wiedział o co ta cała afera.
Kilka zdań wyjętych z całości dokumentu może mieć zupełnie inne znaczenie niż czytając całość.
  Odpowiedz
#35
To porozumienie ACTA jest napisane tak bełkotliwym językiem prawniczym,że ciężko coś z tego zrozumieć.Największe kontrowersje wzbudził we mnie artykuł 12 punkt nr 2. W wielu partiach ACTA jest ze sobą sprzeczny. Poza tym co to znaczy,że nasi politycy najpierw podpisują,a potem się zastanawiają czy dobrze zrobili??I co skonsultują się ze społeczeństwem,którego wcześniej nie raczyli spytać o zdanie?
To znaczy,że oni nawet tego nie czytali:-) Żenada....

Pozdrawiam!
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#36
marcin1979 napisał(a):Największe kontrowersje wzbudził we mnie artykuł 12 punkt nr 2.
To przeczytaj sobie artykuł 27 pkt. 4
Tam dopiero będziesz miał kontrowersje.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Złota polska jesień w obrazach Vilandra 6 2 091 01.11.2013, 08:42
Ostatni post: Olka
  Polska policja w dobie kryzysu. B0hazard 5 2 106 28.03.2013, 22:45
Ostatni post: Czarna_Owca
  Polska Straż miejska? Karol 8 3 349 04.03.2012, 10:04
Ostatni post: Speedy
  SLD na znak protestu przeciwko ACTA wyłączyło swoją stronę. Co o tym sądzicie ? tonyviroos 5 2 891 24.01.2012, 23:31
Ostatni post: adam-as
  ACTA Paulina 2 2 428 22.01.2012, 15:46
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości