Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję Ekipy forum
#11
Heh. Forum wielotematyczne to ciężka sprawa.
Trudno się pozycjonuje. Im więcej tematów (działów) tym gorzej.
Najłatwiej jest posiadać forum wyspecjalizowane
w jednej dziedzinie.
#12
(20.01.2015, 20:02)Baron napisał(a): Forum wielotematyczne to ciężka sprawa.
Trudno się pozycjonuje. Im więcej tematów (działów) tym gorzej.
Możesz mi wyjaśnić swoją teorię ?
Większej bzdury nie słyszałem, ilość działów i tematów nie utrudnia pozycjonowania, wręcz przeciwnie ale ja mogę się nie znać bo SEO zajmuję się ledwo 8 lat.
#13
Myślę że Baron miał na myśli trafienie do właściwego odbiorcy, wiadomo wiele różnych tematów z każdej dziedziny, większy współczynnik odrzuceń, mniejsza trafność słów kluczowtch, ale pozycjonowanie nie takie straszne. Trudno z forami wielotematycznymi trafić do odbiorcy, który faktycznie szukał forum do rozmów w danej dziedzinie, a nie samej odpowiedzi.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation osób do Ekipy Forum SimLay 4 1 519 09.01.2015, 14:47
Ostatni post: Dennijs
  [Wykonam] Forum razem z unikalnym stylem. SimLay 4 2 656 11.10.2014, 22:40
Ostatni post: szalony
  [Zlecę] Wykonanie logo na forum Vilandra 1 1 124 31.01.2014, 21:09
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Szukam kolegów/koleżanek do pomocy przy forum Nieśmiertelny 0 1 199 29.04.2013, 00:05
Ostatni post: Nieśmiertelny
  [Poszukuję] Potrzebna pomoc w tworzeniu forum Raf7 0 1 325 08.02.2013, 22:37
Ostatni post: Raf7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości