Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję PHP, OpenCart Developer współpraca
#1
W związku ze stale rosnącą liczbą zleceń poszukuję do nowo tworzonego zespołu osób na stanowisko OpenCart Developera, osoba chcąca współpracować z nami musi znać perfekcyjnie silnik OpenCart oraz php ponieważ wykonujemy różnego rodzaju modyfikacje które takiej wiedzy wymagają.
Głownie są to niestandardowe rozwiązania dla klientów z różnych regionów europy (czasem ze świata), wszelkiego rodzaju integracje i modyfikacje których nie można dostać od ręki.
Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i terminową oraz umiesz pracować samodzielnie a profesjonalne podejście do pracy i czystość kodu nie są Ci obce to idealnie nadajesz się do naszej nowej grupy.
Nie szukamy osób które po przeczytaniu kilku tutoriali lub zobaczeniu kursu na YT stały się "fachowcami" szukamy ludzi z pasją do tego co robią i potrafią tą pasję przełożyć na finalny produkt.
Nie interesuje nas to ile masz lat albo jakie masz wykształcenie, interesuje nas to co potrafisz.

Więcej na PW.

P.S.
Zastanawiałem się czy w ogóle jest sens zamieszczać tutaj takie ogłoszenie ale może wśród nas jest ktoś kto będzie zainteresowany.

[Obrazek: staty_ogloszenie.png]
#2
(22.01.2016, 01:56)szalony napisał(a): Zastanawiałem się czy w ogóle jest sens zamieszczać tutaj takie ogłoszenie ale może wśród nas jest ktoś kto będzie zainteresowany.

Niepotrzebne zdanie, tym właśnie odstraszyłeś potencjalnych zainteresowanych. Mimo iż być może jest w tym dużo racji, osoba która posiada wymagane przez Ciebie kwalifikacje odstraszy się Twoją osobą, dlaczego? Wychodzisz przez to mimowolnie na typowego "programistę z wykopu*" jeśli wiesz o co mi chodzi. Ja umiem a Wy pewnie i tak nie dorastacie mi do pięt ale dam Wam szansę. Można wnioskować po tym że atmosfera w pracy nie jest ciekawa.

Oczywiście domyślam się po Twoich innych postach że nie taki był zamysł ale tak to wygląda. Piszę jak to odebrałem, a skoro i tak nie ma tutaj nikogo kto taką ofertą będzie zainteresowany to opisałem swoje spostrzeżenia. Normalnie nie robiłbym syfu pod takim postem.

PS.
Masz bardzo ciekawe domeny na sprzedaż :-).

*oczywiście pisząc programista z wykopu nie mam na myśli Twojej wiedzy czy też umiejętności bo jak wiele razy to udowadniałeś jest ona bardzo obszerna, miałem na myśli samo zachowanie. No i pisząc programiści mam na myśli tych prawdziwych programistów a nie jakiś pryszczatych grubasków zarabiających rzekomo po 8 koła.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
#3
Pisząc "Zastanawiałem się czy w ogóle jest sens zamieszczać tutaj takie ogłoszenie ale może wśród nas jest ktoś kto będzie zainteresowany." miałem raczej na myśli fakt że już wiele razy zamieszczałem tutaj różnego rodzaju ogłoszenia i zazwyczaj kończyło się to tylko stratą czasu na napisanie takiego ogłoszenia (pewnie znowu ktoś to źle odbierze).

Jako przykład mogę podać ogłoszenie jakie zamieściłem tutaj swego czasu szukając beta testerów, odpowiedzi było kilka (wyświetleń oferty było raptem kilkanaście) ale żadna z odpowiedzi nie wiązała się z chęcią udziału w testach.
Natomiast później aby zrobić test stworzyłem ogłoszenie o chęci oddania za free konta z dużą ilością transferu, zgłosiło się wiele osób (wyświetleń było kilkaset) no bo za free to chętni wszyscy.

Stąd właśnie wzięło się to zdanie na końcu oferty.

Dziękuję za zwrócenie uwagi na to ponieważ często pisząc coś nie zastanawiam się nad tym jak może to zostać odebrane a czasami też kieruję swoje wypowiedzi do określonej grupy osób (z reguły te osoby dobrze mnie znają) i liczę na to że moja wypowiedź zostanie odpowiednio zinterpretowana.

(22.01.2016, 21:12)B0hazard napisał(a): PS.
Masz bardzo ciekawe domeny na sprzedaż :-).
Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW ;)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Współpraca] Poszukuję osób do współpracy tonyviroos 3 1 513 30.08.2011, 13:38
Ostatni post: dorotisSs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości