Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję mieszkania do wynajęcia!
#1
Witam forumowiczów! W związku ze zmianą kierunku studiów zmieniam też miasto na wymarzony Kraków :) W związku z tym poszukuje do wynajęcia mieszkania. Oczywiście najlepiej jak najtaniej na kieszeń studencką:) dzięki i liczę na waszą pomoc :)
#2
Poszukaj na jakichś lokalnych stronach informacyjnych, na olx tego typu ogłoszeń jest stosunkowo dużo.
#3
Jakąś konkretną lokalizacją jesteś zainteresowany ?
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
#4
Nie wiem jakie mają być wymagania, gdzie dokładnie ma być to mieszkanie, ale znalazłem coś takiego:
http://olx.pl/oferta/wynajme-male-mieszk...ec1a7c1821

400zł msc na okres wakacji.


#5
Na Nadwiślańskiej są tanie, nie wiem, czy to Cię zainteresuje - link usunięto
#6
Typowy schemat działania spamerów albo pozycjonerów (jedna cholera). Nowe konto zadaje pytanie, drugie konto podsyła link z rzekomą odpowiedzią, przy czym obaj piszą kilka krótkich postów nie wnoszących nic do tematów w których się pojawiają (albo wcale). Temat zamykam, linki kasuję, w razie wątpliwości proszę o kontakt na PW, rozpatrzę sprawę w sposób w pełni sprawiedliwy i jeśli się pomyliłem, to przeproszę, ale jestem niemal pewien i takie wątki i posty będę zamykał od razu, a każdy może się odwołać. Proszę o wyrozumiałość, nie tolerujemy tu spamu i dbamy o porządek.

Temat zostanie usunięty w przypadku braku reakcji.

Do wiadomości osoby spamującej, nasze linki nie są widoczne dla Google.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poszukuję] OneDrive - poszukuję chętnych do rejestracji. Swordancer 8 4 835 11.06.2014, 18:13
Ostatni post: Swordancer
  [Poszukuję] Poszukuję osoby do opisywania plików na chomikuj enrique97 1 1 101 24.04.2014, 15:01
Ostatni post: B0hazard
  [Poszukuję] Poszukuję konta w League Of Legends MRLegendPL 3 1 431 15.12.2013, 13:57
Ostatni post: Negr1
  [Poszukuję] Poszukuję konto do SMITE lub Lol'a dawidox321 0 1 033 10.12.2013, 19:37
Ostatni post: dawidox321
  [Poszukuję] Poszukuję kursu Photoshop CS6 PL. TerraNova 5 1 921 22.06.2013, 20:51
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości