Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problemik Z Nokią C6
#1
Witam na początek jeżeli napisałem w złym dziale Sorka wielka dla naszych modernizatorów i adminów :)
Ale do rzeczy
Mam taki mały problemik z moją nokią C6-00. Nie moge zainstalować wielu aplikacji ponieważ wyświetla się: "Certyfikat Nieważny. Skontaktuj się z dostawcą aplikacji. Ok no ale pobrałem ją z chomika :PP Widziałem kiedyś kiedyś taka aplikacje dzięki której nie wyskakuje taki błąd. Wie ktoś jak sie nazwywa takie coś? Prosze o odpowiedź i pozdrawiam :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Musisz shakować telefon. : Potrzebne pliki : ( http://chomikuj.pl/Skyance/R4Z3R )


Instrukcja :

1.Podłącz telefon w trybie pamięci masowej z PC lub kartę pamięci za pomocą czytnika.
2.Pobierz QuarantineDriversLDD.zip, rozpakuj i skopiuj na dysk
3.Pobierz i zainstaluj aplikację DrWeb6
3Uruchom DrWeb
-Idź do Options --> Quarantine
-Idź do Options --> Select all
-Idź do Options --> Restore
4.Pobierz i zainstaluj RomPacther+ 3.1 Lite
5.Uruchom RomPatcher+ i uruchom patcha Open4all
- w tym momencie masz dostęp do folderów systemowych
- możesz skopiować odpowiedni plik installserver.exe do folderu C:\sys\bin\ w celu instalacji oprogramowania bez certyfikatów.

Gotowe. :)
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#3
Dzieki Wielkie :) A Będzie to miało jakis wpływ na działanie telefonu albo gwarancje? ;]
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Jeśli będziesz chciał oddać telefon na gwarancję to najpierw zrób hard reset. A co do działania telefonu to nie ma znaczenia.
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#5
aha dzieki :) a pliki jak mozesz to daj mi czas na pobranie bo teraz nie ma mnie w domu a chcialbym miec czas na pobranie :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
nie ma problemu xd
hasło wysyłam na PW
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości