Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do obróbki wideo.
#1
Witam, szukam programu do obróbki wideo.
Chodzi mi o takie programy co ludzie np. podmieniają twarze w niektórych filmikach, jakieś takie '' robienie jaj typu podmiana twarzy '' itp.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#2
Zdecydowanie polecam Ci program Adobe After Effects. Jest jeden mankament ... Program płatny :(.
Ale jak to wiadomo, polak potrafi. Na pewno znajdziesz cracka :)
  Odpowiedz
#3
No Bielaczek ma racje. Tego typu zabawy - tylko i wyłącznie After Effects.
Jednak moim zdaniem jest o wiele więcej mankamentów:
  • płatny (ale to akurat idzie obejść)
  • wymagający technicznie (potrzeba naprawdę potężnego komputera aby komfortowo pracować w tym programie)
  • trzeba poświęcić dużo czasu aby go zrozumieć (ale to akurat tyczy się każdego programu)
  • znajomość angielskiego (w sieci próżno szukać spolszczeń)

aczkolwiek jeśli to przełkniesz jest to najlepszy program wykorzystywany nawet w telewizji.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości