Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Propozycja zestawu lipiec 2014 | 2000 złotych
#11
Imcoran napisał(a):Tak z ciekawości zapytam, czy na tym zestawie będzie można liczyć na płynną grę w GTA V? Jak myślicie?

Tak wymagania jeszcze nie są znane, ale mogą być tak kosmiczne, że trzeba będzie mieć komputer od NASA :)

Teraz na serio: procesor i ram powinny dać radę, ale martwi nie karta graficzna, 2GB to dużo, lecz na taką realistyczną grafikę w GTA 5 nie wiem, czy wystarczy.
Nie znamy wymagań, więc dokładnie powiedzieć nie mogę. Zależy jeszcze od tego, czy grafika będzie ta z PS3/XBOX 360, czy ta lepsza z PS4/XBOX ONE. Jeżeli będzie ta słabsza to karta spokojnie wystarczy (ta grafika jest zbliżona do tej z gta 4, a w "czwórce" wystarczylo tylko 512MB), a jeżeli ta lepsza zobaczymy co podadzą wymagania.


  Odpowiedz
#12
Zdecydowanie 2GB pamięci VRAM w karcie graficznej wystarczy do gier, oczywiście zakładając że gramy
na jednym monitorze w rozdzielczości nie większej niż 1080p. Grand Theft Auto V ma być dobrze
zoptymalizowane pod komputery, lecz po doświadczeniach z GTA IV, różnie może być - nie ma co gdybać.
Zdecydowanie po premierze i po pierwszych testach będziemy wiedzieć co i jak.

Generalnie, teraz jest najgorszy okres na kupowanie komponentów, przez wysoką cenę dolara ceny
poszybowały w górę nawet o 100 złotych, w przypadku procesora - szkoda.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zestawu | 2500 złotych B0hazard 2 2 316 21.01.2014, 18:39
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości