Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rajstopy dla panów :)
#1
heh co dziennie mozna takie głupoty znaleźć w sieci jak np:
[Obrazek: 579692_436483149708870_1872234516_n.jpg]
  Odpowiedz
#2
O jeja jeja, jakie to okropne jest, no nie mogę patrzeć :OO :D

Ten, kto to wymyślił, to albo jest jakiś niedopieszczony, albo niedogrzany :P
Gdybym zobaczyła faceta w takich rajtkach, to bym chyba nie wytrzymała ze śmiechu.
  Odpowiedz
#3
Blehhh... Odrażające :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
Heh no jak to zobaczyłem to padłem :P

Jak można wymyślać takie głupoty, niech jeszcze wymyślą jeszcze takie spodnie i niech sami projektanci w nich chodzą Wysmiewa
  Odpowiedz
#5
Nie no jak to zobaczyłem to myślałem, że się przewrócę. Czego to ludzie nie wymyślą...:D
  Odpowiedz
#6
heh ciekawe czy to by było wygodne :D
Nie chcę o tym myśleć nawet
Nie...rozumiem ideologi takich "gaci"
  Odpowiedz
#7
Ale zawsze się znajdzie ktoś kto takie coś kupi :P (Dobry prezent na osiemnastkę, śmiechowy :))
  Odpowiedz
#8
(24.05.2012, 21:53)ADRIANUSS napisał(a): Ale zawsze się znajdzie ktoś kto takie coś kupi :P (Dobry prezent na osiemnastkę, śmiechowy :))

No na osiemnastkę to bardzo dobry pomysł :D
  Odpowiedz
#9
Jak to mówią "do odważnych świat należy!"
Tylko czekać kiedy wprowadzą to na rynek :D
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#10
(29.05.2012, 17:51)Sebastian napisał(a): Jak to mówią "do odważnych świat należy!"
Tylko czekać kiedy wprowadzą to na rynek :D

A co przymierzasz się do kupienia czego takiego ??
:D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości