Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[SPRZEDAM] Serwery VPS i konta shell
#1
Witam
Mam do zaoferowania serwery VPS w bardzo atrakcyjnych cenach.

OPCJA
1
2
3
4
Powierzchnia
10 GB
25 GB
50 GB
70 GB
Transfer
50 GB
100 GB
180 GB
220 GB
Procesor
1 GHz
1.5 GHz
2 GHz
2.5 GHz
RAM gwarantowany
256 MB
384 MB
512 MB
768 MB
RAM możliwy
512 MB
768 MB
1024 MB
1024 MB

Dostępne systemy: Debian 5 / Fedora 13 / Centos 5 / Suse 11 / Ubuntu 10

CENY BRUTTO:
OPCJA
1
2
3
4
Pierwszy miesiąc
15 zł
20 zł
30 zł
40 zł
1 miesiąc
30 zł
40 zł
60 zł
80 zł
3 miesiące
70 zł
115 zł
170 zł
230 zł

Niebawem w ofercie pojawią się seedboxy na łączu 1 Gigabit

VPS (ang. Virtual Private Server) - Jest to podział maszyny, jaką jest serwer, na kilka mniejszych, wirtualnych. VPS umożliwia pełny dostęp do konta root.

Wyjaśnienie dla niewtajemniczonych:
Serwer VPS to nic innego jak wirtualny komputer z systemem linux (windows też ale jest dużo droższy) podłączony do szybkiego łącza, dzięki niemu możemy szybko pobierać i wysyłać pliki. Na serwerze VPS można również uruchomić serwer www, gry przeglądarkowe, serwery CSS, serwery TS i wiele innych, na dużych serwerach VPS czasami stawiane są konta shell.

UWAGA !
Serwery VPS to nie konta shell, kupując serwer VPS otrzymujecie jedynie dostęp do maszyny z zainstalowanym systemem, konfigurację musicie zrobić sami (instalacja programów, instalacja VNC itp). Istnieje też możliwość zakupu skonfigurowanego VPS-a, wtedy oprócz ceny serwera trzeba doliczyć opłatę za konfigurację (ustalana indywidualnie, możliwość zapłaty w punktach chomikowych)
  Odpowiedz
#2
Tony a czy to na windzie też hula? I tak jak dla mnie zwykłego śmiertelnika czy mógłbyś wytłumaczyć mi co i jak tak naprawdę w tym wszystkim chodzi i które konto jak dla mnie by wystarczyło przepraszam za off top jak coś to moderatorów proszę o założenie nowego wątku
  Odpowiedz
#3
Kucharek dopisałem trochę objaśnień w pierwszym poście.
Co do konta odpowiedniego dla Ciebie to musisz mi napisać jakie masz wymagania, ile danych chciałbyś pobierać i wrzucać na serwery.
  Odpowiedz
#4
Więc mam windę i przykładowo 50 gb wrzucać i 10gb pobierać to ile by mnie to kosztowało?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości