Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Składamy komputer
#21
Kaska się zbiera i rozglądam się za prockiem oraz kartą graficzną. W i3 nie będę inwestował, wolę już celować od razu w i5.

Czy te części będą ze sobą dobrze współgrały?

Procek: http://www.morele.net/procesor-intel-cor...0k-473467/
Grafika: http://www.morele.net/karta-graficzna-ms...oc-546618/
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#22
Spoko nie powinno być problemu, choć zdecydowanie polecam upolować tańszą aukcję na allegro i kupić GTX770. Jest zauważalna różnica w wydajności i sprawuje się dobrze, a wiem, bo mam identyczną (też od MSI) i zero problemów. Musisz zwrócić też uwagę na podstawkę (gniazdo) socket LGA (dot. płyty głównej) jeśli chodzi o procesor, no i oczywiście posiadać zasilacz, który pociągnie kartę i procesor, a w zasadzie samą kartę z resztą podzespołów bo procesory ostatnio energooszczędne się robią. Pamiętaj że ta karta wymaga dodatkowego zasilania tzn, podłącza się pod nią dodatkowo dwa kable z zasilania lub jeden rozdzielony złączką (tę znajdziesz w pudełku z kartą graficzną).

http://allegro.pl/msi-twin-frozr-gaming-...47600.html
  Odpowiedz
#23
O LGA pamiętam, bo tu łatwo o pomyłkę.
Sprzęt chcę z jednego sklepu. Jeżeli uda mi się wytargować od morele rabat, to wezmę gtx 770.

Dalsze podzespoły dobiorę jak już będę miał pieniądze w ręku. Chcę coś za lekko ponad 2 tyś (na pewno mniej niż 2500 zł), więc na obudowie i dysku będę musiał sporo zacisnąć pasa.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#24
Ja tam kupiłem coś takiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=478...st-visited cena 2 tyś plus przesyłka
Asus UX51VZ z matową matrycą typu IPS, czterordzeniowym Core i7, kartą grafiki GeForce GT 650M 2GB GDDR 5 i 2 dyskami złączonymi w RAID
Laptopy są oryginalne, fabrycznie nowe prosto od producenta !!
Posiadają 24 miesięczną gwarancję.
Oto cały zestaw:
Laptop, pudełko, broszurki (ENG), zewnętrzny subwoofer, ładowarka, sterowniki i inne

Specyfikacja techniczna:

Procesor: Intel I7-3612QM 4x3,10 Ghz (4 rdzenie, 8 wątków)
Chipset: Intel HM77
Pamięć: 8GB Hynix DDR3 1600Mhz
Karta Graficzna: GeForce 650m GT 2GB GDDR5
Matryca: 15,6" 16:9, 1920x1080 IPS, LED
Dyski twarde: 1TB Seagate 7200rpm, SSD 256GB ADATA
Złącza: 3x USB 3.0, VGA, D-SUB, HDMI, Czytnik kart
System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Gwarancja: 24 Miesiące
  Odpowiedz
#25
Powodzenia liczę z laptopem "Istnieje możliwość że laptopy nie dotrą do odbiorców !!" super oferta,
potem czekaj aż Ci może pieniądze zwrócą.

Diablo, lepiej bierz coś na podstawce 1150 są nieco wydajniejsze i przede wszystkim bardziej oszczędne taki
i5 4670K to koszt dosłownie 20 złotych więcej. Osobiście wyznaje zasadę że lepiej mieć nowszy socket ponieważ
przy wyjściu nowych procesorów, bądź przy ewentualnej odsprzedaży będziesz miał większe pole manewru.
Co do grafiki, owszem GTX 770 jest lepszym wyborem, lecz jeśli planujesz dalszą rozbudowę w najbliższym czasie
to polecam brać 760 a później dokupić drugą 760 - jest to zestaw nie do zajechania wydajnościowo bije GTX Titan.
Oczywiście trzeba wtedy brać poprawkę na lepszą płytę główną i mocniejszy zasilacz.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Komputer do 1500 zł ADRIANUSS 5 3 224 27.03.2014, 21:52
Ostatni post: ADRIANUSS
  Planuję ulepszyć komputer Nieśmiertelny 22 6 378 25.01.2014, 01:21
Ostatni post: B0hazard
  Czas złożyć komputer... :) KruchyFix 86 36 705 16.01.2012, 00:47
Ostatni post: KruchyFix
  Komputer - Wasze zdanie? Karolina90 28 11 708 05.01.2012, 22:24
Ostatni post: Karolina90
  Który komputer wybrać? gregor01 48 17 265 28.09.2011, 19:22
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości