Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skoki Narciarskie
#1
Zna ktoś fajną grę na PC ze skokami tylko ze skokami?
  Odpowiedz
#2
Polecam Deluxe Ski Jump 2.1, może gra nie posiada jakiejś wygórowanej grafiki :D, ale zabawa jest świetna zwłaszcza, jeśli gra się w kilka osób. Kilka lat temu grałem jeszcze w Skoki Narciarskie 2002 Polskie Złoto.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#3
Także grałem w Skoki Narciarskie 2002 Polskie Złoto a znacie jakieś jeszcze inne?
  Odpowiedz
#4
Ja grałem w dzieciństwie skoki, nie pamiętam nazwy. To były jak by takie kwadraciki, ale moim zdaniem najlepsza gra narciarska...
  Odpowiedz
#5
(15.01.2013, 21:15)Negr1 napisał(a): Ja grałem w dzieciństwie skoki, nie pamiętam nazwy. To były jak by takie kwadraciki, ale moim zdaniem najlepsza gra narciarska...
Te kwadraciaki to właśnie Deluxe Ski Jump 2 :D
[Obrazek: deluxe-ski-jumpthumb2.jpg]
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#6
O właśnie to :D

Już pobieram na kompa dzięki :D
  Odpowiedz
#7
DSJ 4 nowsza wersja tej wyżej podanej jest cała społeczności DSJ 4, jestem jednym z jej założycieli i byłych administratorów, zapraszam na dsj24.pl ;)
  Odpowiedz
#8
Dsj 2 bije nawet gry z grafiką 3d.. Jest fajna fizyka gry. Również Dsj 2 polecam :)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości