Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Słoneczne, wiosenne dni - co robicie?
#1
Pochwalcie się w tym wątku, jak spędzacie czas w takie dni jak np. dzisiejszy :) Oczywiście poza siedzeniem na forum :P

[Obrazek: wiosnal.jpg]

Ja wybieram się na pierwszą w tym sezonie przejażdżkę rowerową ze znajomymi :) Pogoda jest super.....trzeba się dotlenić i pozbyć reszty zimowego paskudnego nastroju.

[Obrazek: rowerp.jpg]
  Odpowiedz
#2
ja zalegam na mojej działce, chyba że akurat jestem gdzieś na fajnej wycieczce.
  Odpowiedz
#3
(03.04.2011, 13:09)mabud73 napisał(a): Pochwalcie się w tym wątku, jak spędzacie czas w takie dni jak np. dzisiejszy :) Oczywiście poza siedzeniem na forum :P

[Obrazek: wiosnal.jpg]

Ja wybieram się na pierwszą w tym sezonie przejażdżkę rowerową ze znajomymi :) Pogoda jest super.....trzeba się dotlenić i pozbyć reszty zimowego paskudnego nastroju.

[Obrazek: rowerp.jpg]

Przepraszam a ten rower to kradziony ? hehehe :)

Co do mojego spędzania dni tak słonecznych jak dzisiaj to własnie powróciłem z spaceru długiego po naszym parku... a teraz to się szykuje na oglądanie żużla ... i oczywiście w miedzy czasie trzeba zaliczyć Forum. Ale warto przyznać pogoda jest dziś piękna...
  Odpowiedz
#4
Dzisiaj byłem ze znajomą na rowerach... przejechaliśmy łącznie 26 km trasą Mszana Dolna - Kasinka Mała - Węglówka - Kasina Wielka - Mszana Dolna.
  Odpowiedz
#5
Tak jak wspomniałam wyżej zalegam na działce w takie dni jak dziś.

Oznaki wiosny.

[Obrazek: dsc0086z.jpg]

[Obrazek: dsc0040ko.jpg]

Mój domowy kot miał okazję skorzystać ze świeżego powietrza.

[Obrazek: dsc0028cb.jpg]

I tyle mnie w tym wszystkim :)

[Obrazek: dsc0085hl.jpg]
  Odpowiedz
#6
Fajne focie :) Ostatnie pozostawię bez komentarza :D
  Odpowiedz
#7
Ta ostatnia specjalnie dla Ciebie jest :D, he he i jak się okazuje nie tylko dla ciebie :D wykorzystam to :P.
  Odpowiedz
#8
Ale Beatko pięknie u Ciebie tutaj w Zakopanem to ani trawy zielonej nie widać, a co dopiero mówić o kwitnących drzewach.
  Odpowiedz
#9
Sajmonku u mnie poza tą forsycją to nic nie widać trzeba się przyjrzeć. Wiosnę widać u sąsiadów którzy już od miesiąca na działce coś robią. Na mojej niedługo czereśnia zakwitnie i jakieś żonkile się wyklują poza tym mam tylko trawę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co robicie w niedzielę? Swordancer 11 2 875 31.05.2017, 16:07
Ostatni post: Magia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości