Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Solarium stojące czy leżące?
#1
Które solarium jest lepsze według Was - stojące czy leżące?
Podobno stojące nie opala tak dobrze jak leżące, ale za to stojące podobno opala większe powierzchnie ciała. Korzystacie z solarium? Przekażcie swoje doświadczenia.
Jak się opalać, jakich kosmetyków używać, jak często chodzić na solarium, aby ładnie się opalić? Na co uważać?

[Obrazek: Solarium_stoj_ce_czy_le__ce_odjechani-1352249249.jpg]
  Odpowiedz
#2
Moim zdaniem lepsze jest solarium stojące. Co prawda rzadko korzystam z tego typu opalania, ale w przypadku stojącego jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się poparzyć tyłka, a na leżącym niestety dwa razy tego doświadczyłam, mimo odpowiedniego czasu przebywania i zabezpieczenia przed promieniowaniem.

Ogólnie wychodzę z założenie, że jeśli ciało nie dotyka bezpośrednio powierzchni emitującej promienie, to cały proces jest dla mnie bezpieczniejszy. Mówię to nie tyle "naukowo", ile z własnego doświadczenia.
  Odpowiedz
#3
Z tego co wiem to wygodniejsze jest solarium leżące, bo po prostu leżymy i jest nam wygodnie. Nigdy oczywiście nie byłam w solarium i na ten czas tego nie planuje.
  Odpowiedz
#4
Ja gdy troszkę kiedyś na nie chodziłem zawsze jakoś wolałem stojące,bo na leżąco troszkę dziwnie się czułem-jak w trumnie
  Odpowiedz
#5
Osobiście odradzam solarium - niszczy skórę.
Wolę być blada jak trup niż opalona i mieć zniszczoną skórę w przyszłości. ^.^
  Odpowiedz
#6
Zawsze możesz też postawić na dobry samoopalacz np. stmoriz - te mam sprawdzone i dają naturalny efekt. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co zamiast solarium? Yaga 4 2 003 29.12.2015, 01:51
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości