Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sto lat Vilandra!
#1
Nie wiem, jak to możliwe, że nikt jeszcze nie napisał odpowiedniego wątku :)
Vilandra - chciałem Ci złożyć z okazji twoich urodzin w dniu dzieiejszym życzenia, wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, częstrzefk wpadania na forum i wszystkiego co sobie zamarzysz!
Jeszcze raz, sto lat! Roza


  Odpowiedz
#2
Najlepszego
  Odpowiedz
#3
@Robotox: Wszyscy czekali na ciebie ;) Ale jak widać opieprzałeś się prawie całą niedzielę Haha
Uprzedziłem cię i napisałem w profilu jubilatki :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#4
100 lat:)
  Odpowiedz
#5
Wszystkiego Najlepszego Nasza Droga Koleżanko! Calus
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#6
Wszystkiego co najlepsze, Kinga!  Roza
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
Nie pij tyle. Najlepszego ;)
  Odpowiedz
#8
(19.04.2015, 19:48)Suicider napisał(a): @Robotox: Wszyscy czekali na ciebie ;) Ale jak widać opieprzałeś się prawie całą niedzielę Haha

Nie opieprzałam się - dochodziłam do siebie Rumiany  Lekko nie było...

Dziękuje wam wszystkim za życzenia, miło, że pamiętacie, chociaż tak rzadko tu zaglądam Ok Calus
  Odpowiedz
#9
@Vilandra: To zdanie było skierowane do [b]Robotox, [/b]on ma w zwyczaju jako pierwszy pisać życzenia :)
Zresztą, nawet słowa ,,opieprzałeś się'' wskazują, że piszę do faceta, a ty na faceta nie wyglądasz ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#10
Wszystkiego Najlepszego! 

Spóźnione ale może być na zaś :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystkiego najlepszego Vilandra! Paweu 8 3 324 25.04.2014, 23:38
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości