Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sto lat dla WazzUp'a!
#1
[Obrazek: Happy_Birthday!.png]

W dniu dzisiejszy, nasz forumowy przyjaciel WazzUp, kończy 20 lat! Jest mi niezmiernie miło złożyć Ci życzenia w imieniu całej ekipy forum.

Chcieliśmy życzyć Ci przede wszystkim pełni szczęścia, spełnienia wszelkich pragnień i marzeń, radości, pieniędzy, zdrowia, powodzenia, pomyślności, sukcesów, miłości, pełni zrozumienia otaczającego Cię świata, ciepła najbliższych, kochającej żony i zdrowych dzieci, aby czas był dla Ciebie łaskawy, a życie wyrozumiałe, abyś docenił wartość nauki, wyniesionej z popełnionych błędów, żebyś dostrzegł piękno małych rzeczy i nauczył się nimi cieszyć. Życie ucieka nam przez palce... Skończyłeś naste lata, wkraczasz w dorosły świat, ciesz się tym, to najlepszy czas Twojego życia. Doceń to.


Wszystkiego najlepszego, Konrad!
  Odpowiedz
#2
Najlepszego Wazzzz!!!
  Odpowiedz
#3
Najlepszego Wazz ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Wszystkiego Najlepszego ukochany Sąsiedzie, duża zdrowia szczęścia, pracy miłości w życiu, dużo nagich kobiet,żebyś sobie wreszcie roboty poszukał legalnej i czego sobie życzysz:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
100 lat! :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
Najlepszego :)
  Odpowiedz
#7
[Obrazek: 5570.jpg]

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy. :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#8
Wszystkiego Najlepszego! Piwko
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
Sto lat + VAT :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#10
Stary, wszystkiego czego tylko sobie wymarzysz. Dwieście lat i dzień więcej!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystkiego najlepszego WazzUp! Paweu 8 2 008 25.02.2017, 15:59
Ostatni post: Swordancer
  200 Lat dla WazzUp - 19 Urodziny! Swordancer 10 4 222 19.02.2013, 09:43
Ostatni post: WazzUp
  Życzenia świąteczne i Noworoczne - WazzUp WazzUp 11 4 037 24.12.2012, 16:24
Ostatni post: veronique

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości