Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Świat według kiepskich - Składanka najlepszych scenek
#1

Zapraszam do oglądania :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
Fajnie. Lubie ten serial chociaż już oglądałem odcinki po kilka razy:-)
Kilku scen bym tam nie wstawił bo widziałem lepsze, ale ogólnie fajny fimik:D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#3
Będą nowe odcinki ;] postaram się coś nowego powrzucać :D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Scenki niektóre fajne, na YT tego dużo jest. Może zrobił byś z jakiegoś innego filmu, serialu co ludzie oglądają, a mało na YT jest, wtedy może będą oglądać ;]
  Odpowiedz
#5
Dużo filmików na YT jest z tym tylko w innej kolejności.Oglądałem to dawno a naj bardziej mi się podoba "Boczek-Przyjechałem do warszawy"
  Odpowiedz
#6
Świat według Kiepskich to najlepszy serial jakikolwiek oglądałem :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
Mam jeszcze tutaj, jeden filmik z scenek z Edzia Listonosza, z Waldusia itp....Zobaczcie sami:)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak by wyglądał świat bez internetu. amb00 2 1 724 10.12.2014, 16:20
Ostatni post: Robotox
  Najlepsze piosenki - Świat Według Kiepskich Gospodarz 0 1 207 24.07.2013, 10:07
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości