Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tajemnice PhotoShop'a - Powiększanie Piersi.
#1
Exclamation 
Parę słów wstępu ..

Witajcie już dziś rusza nowa seria moich autorskich poradników "Tajemnice PhotoShop'a". Na czym polegają te poradniki? Objaśniam w nich podstawy korekty zdjęć zaczynając od twarzy a kończąc na figurze itd. Dzisiaj zajmiemy się odwiecznym problemem wielu kobiet które uważają że ich piersi nie są zbyt "duże" i wsydzą się ich pokazywać na zdjęciach. Z pomocą przybywa nam PhotoShop, oraz mój poradnik, po przeczytaniu wszystkiego zobaczysz jakie to proste i ile prawdy jest w tym co widnieje w gazetach, zdjęciach modelek itd.

A więc bierzmy się do pracy!

Krok 1
Dobra, na początek uruchamiamy program PhotoShop CS5/CS4 (w innych wersjach nazwy oraz położenie przycisków może się zmienić) i otwieramy nasze zdjęcia poleceniami Plik -> Otwórz -> ... -> Otwórz lub skrótem Ctrl + O

[Obrazek: Krok1-1320968692.jpg]

Krok 2
Teraz klikamy Filtr -> Skraplanie lub Shift + Ctrl + X a następnie ustawiamy takie wartości:

[Obrazek: Krok2-1320968692.jpg]

Krok 3
Teraz za pomocą kliknięć, powiększamy biust. Pamiętaj! Klikaj myszką a nie trzymaj przycisk, ponieważ jeśli przesadzimy będzie widać że coś tam majstrowaliśmy. Ja zrobię to nieco przesadone, aby pokazać Wam różnicęprzed i po. Okey, jeśli jesteśmy w miare zadowoleni klikamy "Ok" i oglądamy wyniki naszej pracy.

[Obrazek: krok3-1320968692.jpg]

Krok 4
Jak sami na pewno zauważyliście nie wygląda to zbyt "naturalnie" musimy więc dodać cienie. W tym celu klikamy narzędzie "Ściemnij" skrót O, wybieramy tryb "Półcienie", Światło 20%, i zaznaczamy "Zachowaj Tony". Teraz na "naszych" piersiach w "środku" rysujemy cienie, tak jak pokazane jest to na obrazku poniżej (niebieska ramka):

[Obrazek: krok4-1320968692.jpg]

Teraz możemy sobie porównać efekt z przed i po, naprawdę widać różnicę ale pamiętaj! Rób to z rozwagą bo jeśli przesadzisz będzie widać "sztuczność".

[Obrazek: Koniec-1320968692.jpg]
  Odpowiedz
#2
Trochę sztucznie wyglądają ;)

Ale da się to opanować:P
---
  Odpowiedz
#3
A ja się zastanawiam, po co dziewczyna z takimi piersiami miałaby sobie jeszcze je powiększać. :P
  Odpowiedz
#4
(11.11.2011, 22:51)Szymon napisał(a): Trochę sztucznie wyglądają ;)

Ale da się to opanować:P

Napisałem że będzie to sztucznie wyglądać aby pokazać różnice, normalnie robiłbym to "naturalnie".

(12.11.2011, 00:32)MissFuneral napisał(a): A ja się zastanawiam, po co dziewczyna z takimi piersiami miałaby sobie jeszcze je powiększać. :P

Zgadzam się z Tobą ale nie chciało mi się szukać innego zdjęcia ;D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Tutorial Photoshop PL: Animacja Szymon 6 10 179 25.02.2015, 19:02
Ostatni post: live133
  Tutorial: Photoshop - dodawanie nowych pędzli. Nieśmiertelny 6 2 990 02.12.2013, 02:35
Ostatni post: B0hazard
  Tutorial: Photoshop cs6 - nawet ładny napis. Nieśmiertelny 2 2 895 17.11.2013, 14:03
Ostatni post: Nieśmiertelny
Lightbulb Tutorial Photoshop: Napis wypełniony obrazkiem Nicholas 7 6 778 25.08.2013, 23:44
Ostatni post: Nicholas
  Tutorial Photoshop PL: Digital Make Up [Poradnik by B0hazard] B0hazard 13 9 976 18.08.2013, 18:36
Ostatni post: SandiK2o13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości