Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Twój zapach Twoją wizytówką!
#1
Zapach to niezwykle ważny element naszego życia.
Przede wszystkim zapach bardzo mocno wpływa na zmianę nastroju człowieka. Wpływa na emocje i kształtuje percepcję człowieka. Idąc za ciosem, jeżeli umiejętnie wykorzystamy zapach w naszym życiu - będzie to dla nas korzystne, a jeżeli odpowiednio dobierzemy zapach do naszej osoby (i tutaj mam na myśli perfumy, wody toaletowe), stanie się on naszą wizytówką czymś co może nas wyróżniać i kojarzyć się innym z naszą osobą.

[Obrazek: %2Fphotos%2Fpromocja-natura-playboy-perf...inki_3.jpg]

Teraz pytanie:
Jakich perfum Wy używacie, a jakie perfumy pociągają Was do płci przeciwnej?

Jeśli chodzi o mnie, używam Playboy Malibu. Dziewczyny mają o nim bardzo pozytywne zdanie :) Używam go od ponad roku i szczerze mówiąc, jeszcze mi się nie znudził. Gorąco polecam.
U kobiet zaś kocham Hugo Boss oraz FM (Nie znam dokładnych nazw i mówię z pamięci). Wystarczy nutka tego wynalazku i moje zmysły już szaleją Haha Coś wspaniałego.

Wystarczy, teraz Wasza kolej.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Nikuś otworzyłeś puszkę Pandory. Najlepszym dowodem na to jak działają na mnie zapachy jest fakt, że nawet jabłka wącham i tak selekcjonuję. Eh...Rozmarzyłam się;)
Obecnie używam dwóch :Armani Diamonds Summer i Elle YSL. Z męskich propozycji zdecydowanie moim faworytem od lat jest Pi Givenchy....Uwielbiam. I lepiej żebym tematu nie drążyła. Dodam jeszcze, że zapachami potrafię opisać emocje czy słyszaną muzykę.
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#3
Biały Str8 - mój ulubiony zapach.

[Obrazek: str8-unlimited-dezodorant-150ml-Product2]

U kobiet nienawidzę silnie słodkich zapachów. Uwielbiam zapachy owoców, szczególnie pomarańczy.
  Odpowiedz
#4
veronique napisał(a):I lepiej żebym tematu nie drążyła.
Na to właśnie czekam :)

veronique napisał(a):Dodam jeszcze, że zapachami potrafię opisać emocje czy słyszaną muzykę.

Teraz to Ty Madziu otworzyłaś puszkę pandory nawet o tym nie wiedząc heh.
No cóż... innego wyjścia już nie masz, więc nie zważając na offtop budź zmysł węchu i do dzieła. Ja z ogromną przyjemnością dam się ponieść Twojej fantazji :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Zapachowa fantazja...Myślę, że jak nazwę swoje umiłowanie do zapachu fetyszem, to nie przesadzę. Dźwięki miękkie, otulające są zmysłowym piżmem i wanilią. Dźwięki intensywne to orzeźwiająca trawa cytrynowa. Czasem mam nastrój waniliowy a czasem miętowy;) Zamknąć oczy i spijać zapach prosto ze skóry.... Czego chcieć więcej;) Więcej już nie zdradzę;)
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#6
To będzie w pewnym sensie hipokryzja z mojej strony, bo sama nie wyjdę z domu bez kilku psiknięć perfumami, ale u facetów lubię najbardziej zapach mydła i szamponu do włosów. ;) A jeśli już perfumy czy woda po goleniu - to błagam, panowie, z umiarem! Naprawdę niektórym facetom wypadałoby wytłumaczyć, że pół flakonu na jeden raz to odrobinę za dużo...

Moje ulubione perfumy to Passion Dance, Little Black Dress i Adidas Free Emotion:

[Obrazek: 6400474.jpg][Obrazek: 483_250.jpg][Obrazek: 3769_1.jpg]

Nie mam ulubionych męskich zapachów, a przynajmniej nie znam marek perfum - pamiętam tylko, że kiedyś baaardzo spodobał mi się zapach jednego kolegi i okazało się, że była to Puma Jamaica:

[Obrazek: 15632_250.jpg]
  Odpowiedz
#7
Nicholas napisał(a):U kobiet zaś kocham Hugo Boss
Mmm, zwłaszcza te różowe, ale nie pamiętam nazwy, heh.

W kwestii zapachów nie jestem oryginalny. Parę lat temu dostałem w prezencie bardzo znany i używany przez wielu mężczyzn zapach. Był nawet ok... Taki, hmm, typowo męski, heh. Zauważyłem wtedy, że kobiety szybko go dostrzegają. Naprawdę miał coś w sobie... Taką morską świeżość, z nutą jaśminu, cedru i białego piżma. Ponoć świetnie komponował się on na mojej skórze, dlatego zostałem przy nim do dziś. Acqua di Gio od Armaniego to raczej klasyk. Gustowny, pociągający, delikatny, a zarazem trwały zapach. Używam go przez cały rok, choć jest to bardziej opcja letnia, biorąc pod uwagę jego intensywność. Łatwo naciąć się na idealnie zrobione podróbki, które pachną niemal identycznie, ale do paru godzin... Ostrzegam zatem oszczędnych, aby nie kupować okazjonalnie na allegro.

Co do damskich zapachów... Ogólnie to prawie każde są mega pociągające, ale czasem zbyt intensywne... Uwielbiam delikatną słodką mgiełkę namiętności, która zamienia się w swoiste feromony, kiedy zbliżam się do karku kobiety. Ulubione, czy nie, w każdym razie najbardziej utkwiły mi w pamięci Sensi White Armaniego, Light Blue DG i Enigma bodajże z Avon'u.
  Odpowiedz
#8
(05.02.2013, 20:54)MissFuneral napisał(a): Moje ulubione perfumy to Passion Dance, Little Black Dress

O tak, jedne i drugie wprost uwielbiam - to najlepsze zapchy Avonu.

Kocham ponadto Aqua di Gioya Armaniego i Crystal Noor Versace - świetne, intensywne zapachy, co prawda do najtańszych nie należą, ale warto zainwestować. Moje ukochane Roza
  Odpowiedz
#9
Używam od pół roku Calvin Klein IN2YOU for HIM i naprawdę mi odpowiada
[Obrazek: 4APNNR2.jpg]

Natomiast u dziewczyn lubię Little Black Dress, bądź CK IN2YOU for HER
  Odpowiedz
#10
[Obrazek: url-1360235796.jpg]

[Obrazek: Adidas_Action_3_Pro_Level_Men_Anty_Persp...235796.jpg]

[Obrazek: 5201314007678-1360235796.jpg]

A to moje antyperspiranty
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nieprzyjemny zapach z nosa Adikus 6 5 171 08.03.2016, 09:44
Ostatni post: mielna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości