Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubiony program do nagrywania płyt ?
#1
Jak dla mnie i go aktulanie używam to :

Nero Multimedia Suite 10
  Odpowiedz
#2
Ale się rozpisałeś.

Odpowiem na pytanie z tematu.
Otóż jest to nero, wersja generalnie mało ważna.

Mało ważna ponieważ płyt nie nagrywam, albo robię to rzadko, wolę stosować PenDrive.
W płytach zawsze mam bałagan, żadna nie podpisana, zanim zjadę tą właściwą mija jakiś czas a potem się okaże, że nie działa ;D

Dla tego na płytach mam tylko windowsy.
  Odpowiedz
#3
Dla mnie również nero. Wersja nie jest ważna. Byle by się nagrało:D
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Nero 6 albo DeepBurner.
Pierwszy program w wersji 6 bo ma niskie wymagania i proste menu bez "bajerów"
Drugi program bo pozwala na tworzenie bardzo prostych menu dla zawartości płyty.

EDIT: Niestety Nero 6 dziwnym trafem jest niekompatybilne z Windows Vista
i jestem święcie przekonany że to chwyt marketingowy aby zakupić nowszą wersję Nero 7.
Dlaczego tak myślę? Bo mam zakupioną oryginalną wersję Nero 6 z indywidualnym kluczem
i gdy chciałem dokonać upgrade'u to zaproponowano mi zakup Nero 7. Paranoja jakaś.
  Odpowiedz
#5
Używam Nero Express który otrzymałem wraz z nagrywarką. Jestem z niego bardzo zadowolony. Obsługa jest intuicyjna. Wraz z nim instaluję Nero - LightScribe do wypalania tytułów na płytach.
  Odpowiedz
#6
Oczywiście Nero :)
Bez różnicy, jaka wersja :P
  Odpowiedz
#7
Nero.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#8
A ja używam burning studio i również jestem z niego zadowolony ,obojętnie jaka wersja.
  Odpowiedz
#9
Off Topic:

(14.03.2011, 16:18)david2505 napisał(a): Oczywiście Nero :)
Bez różnicy, jaka wersja :P

Niestety zależy od posiadanego systemu operacyjnego.
Nie można pisać "bez różnicy jaka wersja" bo niedoświadczonego użytkownika wprowadzamy w błąd.
W Windows XP można używać każdej wersji począwszy od prastarej pierwszej edycji.
W Windows Vista/7 można używać każdej wersji począwszy od Nero 7.
  Odpowiedz
#10
Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced, nie zamula tak jak nero.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Krita do digital painting'u. Nieśmiertelny 3 3 720 28.02.2020, 11:54
Ostatni post: huoyan
  Darmowy program do obróbki filmów. amb00 0 1 463 23.09.2018, 00:34
Ostatni post: amb00
  Znacie program do nakłądania cenzury na film? Robotox 1 3 766 10.01.2016, 14:42
Ostatni post: Nicholas
  Jaki program do aranżacji wnętrz? Diablo09 4 3 158 08.10.2015, 14:48
Ostatni post: Nick
Video Potrzebny! Program do animacji! Dennijs 6 3 024 22.01.2015, 15:25
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości