Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


W co dzisiaj ludzie wierzą?
#1
[Obrazek: facebook_odjechani-1342132574.jpg]

Nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać... ;)
  Odpowiedz
#2
No niee, tego jeszcze nie grali Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Heh po prostu brak słów, wszędzie tego "fejsa" wciskają aż już człowieka do nerwów potrafią doprowadzić :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Nie to jest obrażające kościół zastąpić facebokiem
  Odpowiedz
#5
Heh żałosne. Jak dla mnie tego faceboka jest już za dużo.
[Obrazek: Polsat_Film.jpg]
!!!!! Zapraszam. Wszystkie filmy są posegregowane !!!!!
  Odpowiedz
#6
coś w tym jest... wirtualna rzeczywistość.
  Odpowiedz
#7
admin napisał(a):Nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać...
Proponuję jedno i drugie na przemian :D

Hehe takie czasy teraz mamy...znam takich, którzy nie mają gg, na tel odpisują raz na 3 dni a na fejsie siedzą codziennie po kilka godzin. Dla mnie tragedia i strata czasu.
  Odpowiedz
#8
mi tam wystarczy jak popatrzę na moją siostrę która przez 2 godziny wpatruje się w komentarze pod zdjęciem i od razu czuję dystans do tych portali społecznościowych ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie gatki dzisiaj założyć? Karol 1 2 146 19.03.2012, 10:41
Ostatni post: pokinacho
Information Ludzie są niesamowici ! KruchyFix 3 1 692 29.05.2011, 16:10
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości