Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Walentynki 2011
#1
Jednym z piękniejszych dni w roku są Walentynki.
14 lutego obchodzimy Walentynki, Dzień Zakochanych.

Miłość kojarzy nam się z czymś pięknym i niewinnym.
Ale, aby do niej doszło, najpierw musimy zdobyć serce drugiej osoby.
Często dzieje się to samoistnie, bez naszej interwencji, po prostu obie strony przyciągają się jak magnes. Ciekawią nas takie historie pełne romantyzmu, uniesień.

Uchyl nam choć rąbek tajemnicy swojej miłosnej przygody.
Ponieważ najlepszym dniem do wspominania początków jest dzień św. Walentego.

Najciekawsze wspomnienie zostanie nagrodzone 20 000 pkt.
  Odpowiedz
#2
Mój Walenty ma na imię Bartek .Jest mój od ponad 8 lat .

Poznaliśmy się w dziwy sposób. To była lipcowa sobota ,byłam z koleżanką na zakupach podczas których ona spotkała swojego dobrego znajomego i postanowiła się z nim urwać, mnie nie pozostało nic innego jak samej wrócić do domu.

A jak wiadomo w weekendy ruch komunikacji miejskiej jest ograniczony było już po 14 a kolejny autobus miałam ok 18 postanowiłam nie czekać tylko udałam się na stopa:D. Po krótkim oczekiwaniu podjechał Bartek i zapytał dokąd jadę choć było mu nie po drodze odwiózł mnie pod sam dom,Gdy wysiadałam z auta zapytał o numer telefonu i wspólną kawę.

W zasadzie nie wierzyłam że zadzwoni więc podałam mu numer. Zadzwonił godzinę później i umówił się ze mną na następny dzień i właściwie tak już zostało.
  Odpowiedz
#3
Moja historia zaczeła sie przypadkowo jak zakupiłem nowy telefon komórkowy w sieci Plus-a i przy aktywowaniu konta dostałem smsa z zaproszeniem do jakiegoś portalu czy jakoś tak o nazwie Fun-skan wysłałem smsa , po zarejestrowaniu się dostałem możliwość czatu ,szukania przyjaźni i przyjaciół. Nie powiem ale napisałem sie tam ostro klika razy w ciągu miesiąca doładowywałem kartę za 50 zl ale czego się nie robi aby znalezć tą jedyną... no może nie dokonca... Po uczestniczeniu w tym calym Fun-skan przez kilka tygodni aż któregos dnia pokazalo mi w moim najblizszym otoczeniu że jest dziewczyna o nicku Jagoda...lub Magda teraz już dokładnie nie pamiętam ...ale napisalem do niej , kilka dni popisaliśmy było ciekawie... nie powiem. Wkręciłem się. Aż po wymianie numerów telefonów i kontaktow napisała mi ze ma juz dość znajomch i że z nudzilo ją to pisanie... widocznie nie byłem interesuujacy...heheh.

Mijały dni, nie wytrzymałem i odezwałem sie na jej komórke i znowu sie zaczeło ale teraz z rewolucyjnym rezultatem. Dążyla do spotkania , przez kilka dni. Ja zawsze odmawialem nie byłem jeszcze naszykowany na to. A może przez to że koleżanka pracowała na drugiej stronie ulicy gdzie mieszkałem i codziennie mnie mijała i widziala jak stałem na balkonie i gralem muzyką na całe osiedle. Oczywiście nie wiedzieliśmy o sobie że ja to ja a ona to ona.

Nadszedł dzień prawdy... napisała mi albo sie dzisiaj spotkamy albo koniec naszej znajomości. Uległem umówiłem sie z nią na przestanku ok. 12.15 pamiętam jak dziś bo przestanek był pod moim blokiem. Przyjechała nie wiem do dnia dzisiejszego dlaczego jak wysiadała to podeszła od razu do mnie z uśmiechem i powiedziała ''Cześć'' gdzie przestanek byl zaludniony przez innych ludzi z pobliskiej szkoły. Od tamtego czasu mija już 6 lat jak jesteśmy razem. Na zawsze razem.

Także połączyła nas sieć Plusa. Warto jest .... spotkać tą najważniejszą osobę w życiu.
  Odpowiedz
#4
Qrde jakie romantyczne historie no, no - ja też tu niebawem swoją opiszę :)
  Odpowiedz
#5
(14.02.2011, 10:18)CzekoladowyBaron napisał(a): Jednym z piękniejszych dni w roku są Walentynki.
14 lutego obchodzimy Walentynki, Dzień Zakochanych.

Miłość kojarzy nam się z czymś pięknym i niewinnym.
Ale, aby do niej doszło, najpierw musimy zdobyć serce drugiej osoby.
Często dzieje się to samoistnie, bez naszej interwencji, po prostu obie strony przyciągają się jak magnes. Ciekawią nas takie historie pełne romantyzmu, uniesień.

Uchyl nam choć rąbek tajemnicy swojej miłosnej przygody.
Ponieważ najlepszym dniem do wspominania początków jest dzień św. Walentego.

Najciekawsze wspomnienie zostanie nagrodzone 20 000 pkt.

Jeszcze raz pozwolę sobie zacytować :"Najciekawsze wspomnienie zostanie nagrodzone 20 000 pkt."

To taki odpowiednik literackiego nobla ... :):):) ... ?
  Odpowiedz
#6
Witam...pierwszy post i właśnie tu Hmmm znak?

Mam tak dużo historii romantycznych , że jak tylko wybiorę jedną może nie tylko to napiszę z przyjemnością.
Historie z jednym i tym samym wspaniałym Facetem:)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skuteczne sposoby na podryw (WALENTYNKI) soluffka 0 760 14.02.2017, 13:05
Ostatni post: soluffka
  Jak spędziliście Walentynki 2014? da Vinci 9 2 926 16.03.2014, 01:35
Ostatni post: skrzypas
  Walentynki 2012?! Karol 6 3 838 15.02.2012, 11:31
Ostatni post: Leszek
  Data 11.11.2011 - spostrzeżenia? Karol 21 7 787 26.12.2011, 19:33
Ostatni post: Aysha
  Sylwester 2011/2012 Sebastian 18 7 257 26.12.2011, 17:35
Ostatni post: Aysha

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości