Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy uważasz ten temat za przydatny
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
86.36%
19 86.36%
Nie
4.55%
1 4.55%
Tak, ale czegoś mi tu brakuje
9.09%
2 9.09%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Walka wręcz by Cień i Sebastian
#31
Wezmę to pod uwagę tony:) Porównam "swój" sposób i Twoją poprawkę. Jeśli będziesz w Kielcach to daj znać to poćwiczymy razem.:)
  Odpowiedz
#32
Sebastian napisał(a):Jeśli będziesz w Kielcach to daj znać to poćwiczymy razem.

Może ja także mogę wpaść do was poćwiczyć , często jestem w Kielcach ;) Ale się uśmiałam z filmu.
  Odpowiedz
#33
(17.01.2012, 16:10)Karolina90 napisał(a): Może ja także mogę wpaść do was poćwiczyć , często jestem w Kielcach ;) Ale się uśmiałam z filmu.


Jasne, że możesz:) Nie mamy nic przeciwko Karolina.
  Odpowiedz
#34
To ja też ... jak wszyscy to wszyscy ;)
  Odpowiedz
#35
Zapowiada się ciekawie :D Już nie mogę się doczekać :P
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#36
To ja też sie pisze :D
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#37
Jakby ktoś chciał poznać sztuki walki zapraszam do mnie proszę pisać na forum:
Trochę amatorskie te nauki w tych filmikach
Udzielam nauk sztuki walki Karate jak i Aikido.
  Odpowiedz
#38
Amatorskie bo są to techniki podstawowe. Wkrótce zobaczysz, że te "amatorskie" techniki to tylko wstęp do samoobrony.
  Odpowiedz
#39
(22.02.2012, 13:41)flatronez napisał(a): Jakby ktoś chciał poznać sztuki walki zapraszam do mnie proszę pisać na forum:
Trochę amatorskie te nauki w tych filmikach
Udzielam nauk sztuki walki Karate jak i Aikido.

Zapraszam do pochwalenia się swoimi umiejętnościami na forum. Pooglądamy i ocenimy, czy to prawda czy tylko przechwałki.

  Odpowiedz
#40
Ja uważam , że za takie filmiku od razu powinna być nagrodzona osoba przez administrację.
np. Reklamą na stronie głównej chomika, albo nagrodą za każdy taki film - 40 000 chomikowych punktów.

Film rewelacja, choć ucieczka z uścisku tym kciukiem trochę dziwnie wyglądała i nie wiem czy miało by to pokrycie w rzeczywistości.

Ale za sam film i dedykowanie tego forum powinna być nagroda moim zdaniem :)

Czekam z niecierpliwością na kolejne filmy :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości