Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze fury
#21
Aniodiable Czytaj tematy ze zrozumieniem.

Znając Twój wiek to Ty nawet nie posiadasz prawa jazdy, a temat mówi "Jakimi autami jeżdżą odjechani?", a nie "Jakie jest twoje wymarzone auto. Jeżeli chcesz pokazać jakie jest twoje wymarzone auto, to tu masz wątek do tego: http://odjechani.com.pl/Thread-Jakie-jes...rzone-auto
  Odpowiedz
#22
Czytam ze zrozumieniem, mój tata ma taki samochód więc czasami mi daje pojeździć po drodze.
Raz na dwa tygodnie policja patroluje moją wieś, wiec czemu nie mam sobie pojeździć. W moim wieku już jedzą koledzy i koleżanki przy okazji przygotowuje się lepiej do prawka.
Wcześniej zacznę tym szybko mi pójdzie zdawanie prawka;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#23
Nie ściemniaj cycu Haha
Ja jeżdżę na co dzień Mondeo Mk2.

Zdjęcia z internetu:
[Obrazek: mondeo1.jpg]
[Obrazek: 91502739_5_644x461_ford-mondeo-mkii-18-t...olskie.jpg]
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#24
Hehe :) No to ja z Fabii którą wiecznie pożyczałem od siorki przeniosłem się na własnego Fiata Cinquecento :D
Pocisk niezawodny, mały i myślę że dla mnie wystarczający dlatego że koszta jego utrzymania są śmieszne że tak powiem :) Jest to silnik o pojemności 900cm3 a co najlepsze dołączona jest do niego instalacja gazowa :) Zero rdzy, utrzymany w jak najlepszym stanie. Dodam że silniczek jest na wtrysku czyli identycznie jak Seicento :)
  Odpowiedz
#25
Cze...
Pochwalcie się czym jeździcie... hehe
Ja mam Pandę z 2005 roku. [Obrazek: hwc0Ejo.jpg]
  Odpowiedz
#26
[Obrazek: 846368795_8_1080x720_09-5-drzwi-piekny-k...rev001.jpg]
Uno Fiat 1997

Ps:O ile pamiętam to ktoś zakładał taki wątek hmmm
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#27
Moje auto jest w wątku z syfem na pulpicie. :P No dobra, teraz mam ciut inne- zieloną Discovery I, też Land Rover. Mam też audi A8 D2. :)
  Odpowiedz
#28
Troszkę odkopię :D
Moje Aczy 8p sportback
[Obrazek: 1i0DRsM.jpg]
  Odpowiedz
#29
WazzUp, powiem Ci, że kunkrecik :)

Swojego też wymieniłem parę lat temu, ale dla odmiany na osobówkę i trochę mi brakuje gabarytu. Koniec końców, jestem zadowolony z Volvo S40. Taki jak poniżej, tylko na ładniejszych czarnych felgach.

[Obrazek: xmulasq3xrjt.jpg]
  Odpowiedz
#30
Sam myślałem z początku o volvo s60, lub nieco droższej v40, ale pozostałem przy a3. Będę ją teraz wymieniał na inną z innym mocniejszym silnikiem
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze wymarzone auto? Ripper729 23 11 546 17.11.2013, 23:46
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości