Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wybory prezydenckie 2015
#31
Powiem, że przez długi czas miałem takie samo podejście, zresztą jak ktoś się naczytał o spiskach to zapewne też i czytał Davida Icke, który prezentuje właśnie taki pogląd, że Illuminaci mają swoje wtyki w każdym rządzie na świecie, i to tak naprawdę oni o wszystkim decydują.
Jednak jak posłuchałem pana Kukiza, inaczej zacząłem o tym myśleć.

Jak on sam mówi prezydent nie zdoła zmienić obecnej sytuacji sam. Potrzebny jest rząd stworzony z obywateli niezrzeszonych w żadnym interesie. Sam do końca chyba nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak by to miało wyglądać.
I trudno będzie cokolwiek osiągnąć jak systemy do zliczania głosów znów ,,się popsują'' i ci sami ludzie zostaną przy korycie.
Więc w razie niepowodzeń po ich myśli, mają pewne wyjście awaryjne.

Co do Pis... Zgadzam się z nimi w sprawie Smoleńska... O panu Dudzie nic nie wiem.
Więc jeśli tak ma to wyglądać, że ,,katole'' zagłosują na niego, rolnicy na Jarubasa, a na Palikota ci potrzebujący więcej swobody, to ten kraj nigdy się nie zjednoczy, bo wszyscy będą głosować na kandydata wedle swoich interesów.
Nie mówcie że tak nie jest, tak jest zawsze. Czy da się to zwalczyć? Chyba nie, na razie nie widzę na to szans.

PS: A, i ci co na razie zastanawiają się nad panem Dudą... Nie chciałem nikogo urazić tutaj stwierdzeniem ,,katole''. Mam nadzieję, że wiecie o co mim chodzi :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#32
Palikot to polityczny trup...
Jeśli chodzi o partię, to wg. nie Solidarna Polska dobrze mówiła i miała dobrych ludzi, ale niestety połączyła się z PISem, a spokojnie mogłaby robić razem z Polską Razem JG. Mieliby wtedy 7-8% i byłaby ciekawa sytuacja polityczna, a tak SP przepadli w cieniu pisu.
Co do samego Pisu, to jest to partia, która dobrze chce, ale ma takich ludzi jak np. Macierewicz, czy Pawłowicz, którzy po prostu zniechęcają do tej partii. Z Prawem i Sprawiedliwością nie zgadzam się w wielu kwestiach np. Likwidacja gimnazjów, kara śmierci, ale jest to jedyna partia, która może powstrzymać PO.
Platforma za Tuska jeszcze nie była taka zła, ale teraz za Kopac na czele to jest jedna wielka kpina! Ta kobieta na niczym się nie zna, nie umie po prostu być premierem, a władzę uzyskała przypadkiem.

Niestety w Polsce jest tak ułożona sytuacja polityczna, że albo Pis albo PO rządzi... Inne partie mogą co najwyżej przekroczyć próg 5%, ale nic nie zrobią. Szkoda że w wyborach parlamentalnych nie ma II tury, gdzie wybralibyśmy Pis lub Po, a w I turze byśmy zagłosowali na wybraną przez nas partię.

Trochę zszedłem z tematu, bo mówimy o prezydentach, ale wiadomo, że prezydent musi być podparty jakąś partią.


  Odpowiedz
#33


[Obrazek: 92c5c921f1c741950da1da52a762edab.jpg]


rzeczywiście trochę to dziwne Mysli


  Odpowiedz
#34
Jak poczytasz jak działają firmy tworzące sondaże, oraz kto w nich siedzi to zrozumiesz ;)
W tym kraju wszystko to przecież ,,tylko przypadek''.
A teorie spiskowe, są przecież tylko teorią ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#35


  Odpowiedz
#36
  Odpowiedz
#37

Tak, tak... Kolejny film.
Obejrzyjcie do końca, poczekajcie na pewien wierszyk.
Aż mi łzy w oczach stanęły.... Pomocy
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#38
@UP Jakoś ten wierszyk mnie nie zaskoczył ani nie zdziwił, według mnie dla tego kraju jest już za późno aby coś zmieniać, obecna władza nie odczepi się łatwo od stołków. Najlepsze co można zrobić to wyjechać za granicę aby normalnie żyć.
Nawet znalazłem pod filmem powyżej dobry komentarz:
Cytat:(...).Jesteście nowym modelem lemingów,nasłuchaliście się tego czuba i odjechaliście jak wcześniej za tuska.Polacy od 25 lat jak małpy skaczą z jednej palmy na drugą fundując sobie coraz lepszy dobrobyt i tymi małpami będziecie bo wystarczy dobrze pogadać a ciemna masa lgnie jak muchy do *****.Tak tak pie*dolę wiem i niech w waszym mniemaniu tak pozostanie,napiszę tylko że wy się co wybory spinacie walczycie o swoich panów i władców którzy doją z was z uśmiechem na mordzie robiąc z was idiotów.Ja się też z tego śmieję z was pacynki do sterowania.
  Odpowiedz
#39
Mnie najbardziej śmieszą teksty typu, "Ten film jest usuwany z sieci, udostępniajcie żeby wszyscy zobaczyli"  Oczywiście Korwin na filmie, albo Kukiz. Ludzie jak młotki udostępniają, oczywiście w tym moi znajomi. Teraz pojawiają się filmy typu "Korwin Film zskazany", a za chwilę będą "Korwin, apokalipsa". Ja rozumiem, że ktoś chce głosować na niego, bo wierzy, że facet da radę coś zmienić, ale te filmy, to żałosna propaganda. Filmy usuwane z sieci... Brzmi jak Kochasz Jezusa? Kliknij lubię to! Haha Może jednak ten kraj zasługuje na upadek, przecież jak nic się nie zmieni, to ta prawdziwa elita, która faktycznie czegoś od życia chce, ucieknie.
  Odpowiedz
#40
Udostępniłem ten film głównie ze względu na wierszyk na końcu.
Dodatkowo jest w nim parę faktów, których nie da się obalić.
Nie wiem czy jestem młotkiem, zapewne część osób stąd widziała ten film na serwisie z którego pochodzi ;)

Ja będę głosował na Kukiza, Korwin nie wchodzi jak na razie w grę.
Być może niektórzy łykają jego hasła i głoszą na każdym kroku, ja tak nie robię.
Kukiz odnosi się w swoich wypowiedziach do m.in. Pająka, czytałem o tych jakże znanych ,,teoriach spiskowych'', dla mnie większość rzeczy które mówi jest logiczna.
Co do upadku... Ja myślę, że on już nastąpił, ale wiadomo... zawsze może być gorzej ;)
Co do żałosnej propagandy... To trochę prawda, niektórzy są już tak napaleni na Korwina że chcą ,,nieuświadomionych'' przekonać. Widziałem dziś przez przypadek spot wyborczy Komorowskiego, to jest dopiero żenada.
Odnoszę wrażenie że aktorzy zostali przekupieni, a wiadomo jak zdanie celebrytów wpływa na zdanie ludzi.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybory parlamentarne 2015 Robotox 18 6 349 27.10.2015, 18:19
Ostatni post: amb00
  Ankieta Prezydencka 2015 Robotox 1 1 517 15.05.2015, 19:49
Ostatni post: Suicider
  Media i sondaże, a wybory. Swordancer 5 3 209 18.10.2012, 19:15
Ostatni post: synonim11
  Wybory a podpis pod ACTA? Karol 7 4 191 07.02.2012, 21:10
Ostatni post: tonyviroos
  Wybory 2011 Marszal 8 3 704 22.03.2011, 11:59
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości