Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wygrana w Radio Zet
#11
Lordzie życzę powodzenia.
Kilka lat temu 4-5 jak byłem ciut młodszy bawiłem się w to, wydałem na sms-y do radiowych konkursów 3-cyfrową liczbę z przecinkami zbliżoną do powiedzmy 666,66 - wyszło z tego WIELKIE ZERO, a rachunki telefoniczne trzeba płacić ;):P

Pozdrawiam
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#12
Moim krytycznym zdaniem nagrody rzeczowe niskiej wartości zawsze trafiają do nas czyli do jakiegokolwiek uczestnika losowania ale z grubymi nagrodami to już nie jest tak w porządku. Nigdy nie wiadomo czy to nie jest aby chwyt marketingowy.

Takim chwytem marketingowym może też być z góry ustalone wybranie tego samego uczestnika po rząd (jeden konkurs po drugim) tylko po to aby uświadomić innym uczestnikom że "aby wygrać trzeba grać" itp.
Wtedy taki uczestnik pomyśli "aha, skoro on może to dlaczego nie ja?" i wysyła i wysyła i .... wysyła te przeklęte SMSy.
  Odpowiedz
#13
Czasem jakieś dzieci dostają się do konkursu.
Na przykład te na tvn, tvn 7 itp... oni dają Ci zagadkę a Ty ją rozwiązujesz.
Dodzwaniają się tacy młodzi, mają do wygrania 4 tyś to zamiast zawołać kogoś 18+ aby odpowiedział i zgarnął nagrodę to walą tekstem "pokaż cycki" i nagroda czeka na następną osobę.
  Odpowiedz
#14
(15.06.2011, 12:09)skrzypas napisał(a): Wiadomo jakie jest moje zdanie w tej sprawie.
Jako że jestem już znany tu i ówdzie jako krytyk wszelkich maści informacji zatem jestem za odpowiedzią Leszka.

Oczywiście mozna krytykować wszystko i zawsze dla samej zasady. Co widać po Twoich postach.
Jednak mądrzej jest poczytać trochę i zapoznać się z faktami i opinię opierać na faktach.
Jak ktoś jest zbyt leniwy aby czytać to może też posłuchać audycji w archiwum Roberta Bernatowicza pt. Jak wygrać w Totolotka. Bardzo dobrze omówione są tego typu "przypadki"
http://chomikuj.pl/ebooki-download/AUDYC...diu+TOK+FM

Kilka ciekawych faktów odnosnie losowań:
W Niemczech 6 -cio latek 2 razy wygrał główną wygraną w lotto i to w odstępie kilku tygodni. Były to miliony Euro.

W TVP2 oglądałem kiedyś losowanie samochodu w konkursie sms. Prozenterka zadzwoniła do jakiejś pani z informacją o wygraniu samochodu, a kobieta na to:
"O Boże to już drugi samochód dzisiaj wygrałam!"
Prowadzącą zatkało.

Moj wujek całe życie gra w totka i nigdy nie wygrał, ja też nigdy nie wygrywam, a moja żona co chwila coś wygrywa w różnych konkursach - a to kasę, a to sprzęt, a to kufle do piwa, a to encyklopedię, normalnie szczęściara.

Mam kolegę, który we wszystkich konkursach w jakich brał udział (a było tego sporo) wygrał łącznie ponad 300 000 zł.

Wg mnie szczęście w losowaniach to coś co niektórzy mają a inni po prostu nie.
Całkiem normalne wydaje się zatem dla mnie, że ktoś wygrywa kilka razy z rzędu.


Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#15
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#16
Przepraszam, nie chciałem być napastliwy i oczywiście staram się szanować zdanie innych :)
Też wywieszam białą flagę i proponuję remis.
Jednak dla zaspokojenia ciekawości jeszcze raz polecam audycję Bernatowicza w tym temacie:
http://chomikuj.pl/sylamos/Jak+wygra*c4*87+w+totka

Nowy link do audycji Roberta Bernatowicza "jak wygrać w totka":

http://chomikuj.pl/motorolkav500/NIESAMOWITE
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Lockerz moja mała wygrana - ipod krystian1252 1 2 031 27.06.2011, 19:08
Ostatni post: Chomikowy11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości