Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wykopany fragment broni. Co to za broń?
#1
Dzisiaj kopiąc na placu znalazłem element jakiejś broni prawdopodobnie po II wojnie światowej. Może mi ktoś powiedzieć co to za model mógł być?

[Obrazek: DSC08207.JPG]

Za odp dzięki
  Odpowiedz
#2
Jak dla mnie to ten szkielet broni podobny jest bardziej do AKMS niż do jakiejś broni z IIWŚ ale mogę się mylić :) Trzeba by odwiedzić jakieś forum militarno-historyczne może ktoś udzieli bardziej szczegółowej odpowiedzi.

Osobiście obstawiam jednak coś z rodziny AKowatych.
  Odpowiedz
#3
Hmmm kurcze wiesz łatwiej byłoby ocenić, gdybyś postawił obok jakieś porównanie wielkościowe, bo tak to ciężko w ogóle wywnioskować, jakie to jest duże, chociaż tak dokładniej się przyglądając, to wnioskuje, że coś ala Beretta czy cuś.

Bryknij się z tym gdzieś, szkoda tylko, że to tylko element i że stan taki opłakany.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Broń masowego rażenia Sebastian 0 5 565 26.01.2012, 20:25
Ostatni post: Sebastian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości