Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


obiektywnaprawda.blog.onet.pl
#1
Witam wszystkich:shy:

Zapraszam na bloga o tematyce polityczno-religijnej www.obiektywnaprawda.blog.onet.pl

Hasło bloga to "Bo liczy się tylko prawda"

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam!
  Odpowiedz
#2
Pewnie dużo zainteresowanych osób by poczytało, ale wierz mi chłopie - nikt nie czyta tego dłużej niż kilka sekund. Dlaczego zapytasz? Ponieważ utrudniasz to wszelkimi możliwymi sposobami. Artykuły zlane w jeden wielki blok tekstu. Do tego wszystkiego, aby nie było za łatwo, mikroskopijna czcionka. Dodaj chociaż możliwość powiększania tej czcionki na stronie.

Zbyt mało akapitów, brak wyróżnień najistotniejszych zdań. Masakra.
Zobaczyłem tylko pierwszą stronę i uciekłem stamtąd bo szkoda mi było moich zmęczonych oczu.
Weź sobie te uwagi mocno do serca jak chcesz, aby bloga ktoś czytał, a nie tylko na niego wpadał.
  Odpowiedz
#3
Niestety tak jak Adam miałam te same problemy.
Sama nieraz popełniam takie błędy zwłaszcza pisząc większy tekst, o ile ktoś mi nie zwróci uwagi sama potrafię się dopatrzeć własnego błędu i natychmiast go poprawiam .
Posłuchaj rady Adama wierz mi możesz tylko zyskać .
  Odpowiedz
#4
Zawitałem dzisiaj na bloga. Tematyka ciekawa, jak dla mnie, ale faktycznie po kilku minutach czytania, oczy bolą. Powiększenie [Ctrl+] powiększa tylko czcionkę, lecz zbity tekst pozostaje.
  Odpowiedz
#5
Dziękuję Wam za rady ;) Postaram się zmienić co nieco na lepsze ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Blog dla użytkowników CBradio bronmus45 0 1 924 01.10.2014, 18:40
Ostatni post: bronmus45
  Blog o okazjach filmowych - Filmozercy.com filmozercy.com 0 2 168 23.06.2014, 18:06
Ostatni post: filmozercy.com
  Ciekawy blog z recenzjami filmów Marika 2 2 144 15.12.2013, 17:12
Ostatni post: marian381
  KoneserzyKina.pl blog filmowy marian381 0 1 700 15.12.2013, 16:29
Ostatni post: marian381
  Mój blog. Uwaga - kontrowersyjne treści Guardian 7 3 968 31.07.2013, 11:01
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości