Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


10 czerwca: Irlandia - Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C)
#1
W niedzielę 10 czerwca o 20:45 w TVP1.

Zapraszam do obstawiania wyniku meczu.
Stawiam na 1:0 dla Chorwacji, która moim zdaniem może być sporą niespodzianką tego Euro.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Irlandia 1:3 Chorwacja
Zwycięstwo Chorwacji!

Bramki
3' Mario Mandzukić (Chorwacja)
19' Sean St Ledger (Irlandia)
43' Nikica Jelavić (Chorwacja)
48' Mario Mandzukić (Chorwacja)

Kartki
45' Keith Andrews (Irlandia)
53' Luka Modric (Chorwacja)
84' Niko Kranjcar (Chorwacja)

Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim w Poznaniu.
Sędziował Bjoern Kuipers (Holandia).
  Odpowiedz
#2
A ja obstawiam remis, będzie to zacięty pojedynek 1:1
  Odpowiedz
#3
Piękny mecz, moim zdaniem jeden z najlepszych dotychczasowych podczas tego Euro. Chorwaci robili z Irlandią, co chcieli. :D
  Odpowiedz
#4
Mecz bardzo dobry. Widać było, że Chorwatom zależy na tym meczu. Dynamiczne zwroty akcji, strzały z dystansu to mi się podoba.
Przyznam, że nie doceniłem obu drużyn. Myślałem, że będzie jeszcze większą nudą wiało niż na meczu Włochy - Hiszpania.
Zasłużone zwycięstwo Chorwatów.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#5
Świetny meczyk z ogromną ilością emocji :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości