Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


12 czerwca: Polska - Rosja (faza grupowa, 2. kolejka, grupa A)
#11
1:1 obstawiam. I z Czechami robimy co chcemy. Rosja z Grecją robi powtórkę z Czechami i Czechy z Grecją remisują albo wygrywają. I wchodzimy z 5 punktami.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#12
Blachu gratulacje za dobry typ.
Mecz mi się bardzo podobał. Raz za wynik, chociaż do końca liczyłem na tą bramkę, która da nam przewagę, no ale cóż... lepszy remis niż przegrana, a dwa za dobry mecz.
Nareszcie nasza reprezentacja nie odpuszczała drugiej połowy, tylko zaciekle atakowała bramkę rywala. ba powiem nawet, iż wydaje mi się, że druga połowa w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza.
Ostatnie minuty bardzo nerwowe by nie stracić bramki. Brawo Polacy.
Mam nadzieję, że nie spieprzymy tego i pokonamy Czechów i wyjdziemy z grupy, a nawet jeszcze dalej.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#13
Lucyfer napisał(a):Chyba, że Tytoń się jakoś popisze w meczu z Rosją

I się popisał :) Wielkie brawa dla niego :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#14
:) Poprawili mi dziś humorek.
Gratuluje wytypowania wyniku :P a Polakom życzę 8-0 :D
  Odpowiedz
#15
Piękny mecz! Nie spodziewałem się tego.
  Odpowiedz
#16
Też się tego nie spodziewałam - wprawdzie obstawiałam remis, ale sama w to nie wierzyłam. ;) Mecz również mi się bardzo podobał, zagraliśmy dziś o wiele lepiej, niż z Grekami. Teraz żeby tylko ograć Czechów - myślę, że mamy duże szanse, skoro oni przegrali z Rosją, a my zremisowaliśmy. Choć z drugiej strony oni wygrali z Grecją, z którą my zremisowaliśmy... Ale jednak widać, że jesteśmy już w lepszej formie, także jestem pełna nadziei, teraz już uzasadnionej. :)

Brawo Kuba, brawo Przemek, brawo cały zespół!!! Brawo
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości