Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


13 czerwca: Holandia - Niemcy (faza grupowa, 2. kolejka, grupa B)
#1
W środę 13 czerwca o 20:45 w TVP1.

Nie mogę doczekać się tego meczu - zmierzą się dwie bezwzględne piłkarskie maszyny - Niemcy, mój faworyt do pucharu Euro 2012 i Holandia, której ostatnio Dania pokazała środkowy palec. ;)

Myślę, że to będzie ciekawy mecz i zobaczymy dużo bramek - 4:2 dla Niemiec.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Holandia 1:2 Niemcy
Zwyciężają Niemcy!

Bramki
24' Mario Gomez (Niemcy)
38' Mario Gomez (Niemcy)
74' Robin van Persie (Holandia)

Kartki
80' Nigel De Jong (Holandia)
87' Jérôme Boateng (Niemcy)
90' Jetro Willems (Holandia)

Mecz rozegrano na Metalist Stadium w Charkowie.
Sędziował Jonas Eriksson (Szwecja).
  Odpowiedz
#2
Napewno zacięty pojedynek
Holandia napewno nie chce przegrać kolejnego meczu, zmotywuje się i może wygrają, ale obstawiam remis 1:1 albo 2:2 :D
  Odpowiedz
#3
Spodziewam się dobrego meczu,a mój typ to 2:1 dla drużyny Niemiec.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Bardzo mi się mecz podobał - Holendrzy raczej słabo zagrali, Niemcy byli rewelacyjni jak zawsze, świetnie zorganizowani i grali zespołowo, podczas gdy Holendrom nie bardzo to wychodziło. Szkoda tylko, że Klosemu nie udało się zdobyć bramki, kiedy miał prawie pewną sytuację. I tak po cichu liczyłam na hat-trick Gomeza. ;)
  Odpowiedz
#5
No Niemcy grali świetnie.
Hmm myślałem że Holandia pokaże co ma do udowodnienia, ale się myliłem :)
  Odpowiedz
#6
Pierwsza połowa zdecydowanie należała do rep. Niemiec.
Mario Gomez nie zawiódł Bawarczyków strzelając aż 2 bramki i wywalczając zwycięstwo.

Druga połowa była znacznie ciekawsza, moim zdaniem.
Świetny strzał van Persie'go pod nogami obrońcy zza pola karnego i mieliśmy już 2:1.
Po cichu liczyłem na zwycięstwo kraju wiatraków i tulipanów ale cóż... jednak Niemcy.

Nie zdziwię się jak Puchar Mistrza Europy wyląduje w Berlinie.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości