Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


14 czerwca: Włochy - Chorwacja (faza grupowa, 2. kolejka, grupa C)
#1
W czwartek 14 czerwca o 18:00 w TVP2.

Wprawdzie to Włochy obok Hiszpanii są faworytami w grupie C, ale ostatnio i Chorwacja pokazała, na co ją stać. Myślę, że Chorwaci mogą nas w tym meczu zaskoczyć jeszcze bardziej, niż zrobili to już w meczu z Irlandią.

Obstawiam 2:1 dla Chorwacji.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Włochy 1:1 Chorwacja
Remis

Bramki
39' Andrea Pirlo (Włochy)
72' Mario Mandzukić (Chorwacja)

Kartki
57' Thiago Motta (Włochy)
80' Riccardo Montolivo (Włochy)
86' Gordon Schildenfeld (Chorwacja)

Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim w Poznaniu.
Sędziował Howard Webb (Wielka Brytania).
  Odpowiedz
#2
Ten mecz napewno trzeba będzię oglądnąć, będzie pokaz pięknego football'u
Ja obstawiam tak MissFuneral zwycięstwo dla Chorwacji
  Odpowiedz
#3
Ten mecz na pewno przyniesie wiele emocji.
Chorwacja już nie raz zaskoczyła, w poprzednich mistrzostwach doszła do ćwierćfinału.
Futbol grany przez Włochów jest pełen agresji i... teatru ;D.

3:2 dla Włochów.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#4
Szkoda, że Chorwacja nie wygrała, ale Włosi i tak pewnie w szoku. :D
A jak sam mecz? Niestety widziałam tylko końcówkę.
  Odpowiedz
#5
No ja też za dużo nie widziałem, ostatnie 10 min.
Ale szkoda że Chorwacja nie wygrała ...
  Odpowiedz
#6
To był na prawdę dobry mecz :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości