Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


150zł miesięcznie za darmo na grę od bet-at-home
#1
Każdego dnia u bukmachera Bet-At-Home możemy za darmo jeden raz zagrać w automacie dnia ("jednoręki bandyta") o stawce wynoszącej 5zł. Miesięcznie w ten sposób dostajemy 150zł na grę, a wszystkie wygrane pieniądze są gotowe do natychmiastowego wypłacenia, bo nie wymagają obrotu. Wiadomo, że tego typu automaty rzadko kiedy przynoszą zysk, a więc jest mała szansa, że po miesiącu wygramy te 150zł (lub więcej), jednak zawsze to pieniądz za darmo, bo przecież nic nie wpłacamy. Jest również możliwe trafienie wysokiej wygranej, które wynosi od kilkuset do nawet kilku tysięcy zł.
Należy przynajmniej raz w ciągu 365 dni dokonać wpłatę na konto, którą oczywiście po jednym zagraniu można z powrotem wypłacić.


[Obrazek: kzmvMlP.png]


Warunki uczestnictwa:
-Dokonany depozyt w ciągu ostatnich 365 dni
-W promocji mogą wziąć udział gracze z następujących krajów: Chorwacja, Niemcy, Holandia, Austria, Polska, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria
-Darmowy spin przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego wspólnego komputera oraz tabletu lub smartfona.

Szczegóły promocji dostępne po zalogowaniu na https://www25.bet-at-home.com/pl/promoti...espin/4489


Aktualny działający link --> http://www25.bet-at-home.com

Uwaga!
Uczestniczenie w zakładach bukmacherskich i grach losowych wg. prawo polskiego bez licencji Ministerstwa Finansów jest zabronione.
Bet-At-Home nie posiada polskiej licencji, jednak jest zarejestrowany na Malcie, dzięki czemu zgodnie z prawem Unii Europejskiej może obsługiwać graczy w całej wspólnocie, a każdy obywatel Unii Europejskiej ma prawo korzystać z tych usług oferowanych przez internet, jeśli bukmacher jest zarejestrowany w jednym z krajów członkowskich.

Grasz na własną odpowiedzialność, nie odpowiadam za ewentualne problemy prawne.

#CebulaDeals
[Obrazek: 9YmhkuS.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości