Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


16 czerwca: Czechy - Polska (faza grupowa, 3. kolejka, grupa A)
#1
W sobotę 16 czerwca o 20:45 w TVP1.

Chwila prawdy i decydujący mecz dla obu drużyn. Polska ma obecnie 2 punkty, Czechy - 3. Jeśli Grecja przegra z Rosją, Czechom do awansu wystarczy remis - my musimy wygrać. Czy Polsce uda się w swoim drugim w historii występie na mistrzostwach Europy w piłce nożnej po raz pierwszy wyjść z grupy?

Wierzę głęboko w naszych bramkarzy i obstawiam 1:0 dla Polski, więcej mi nie trzeba. :)

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Czechy 1:0 Polska
Zwyciężają Czechy!

Bramki
72' Petr Jiráček (Czechy)

Kartki
12' David Limberský (Czechy)
23' Rafał Murawski (Polska)
48' Eugen Polański (Polska)
87' Jaroslav Plašil (Czechy)
87' Jakub Błaszczykowski (Polska)
90' Damien Perquis (Polska)
94' Tomáš Pekhart (Czechy)

Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
Sędziował Craig Thomson (Szkocja).
  Odpowiedz
#2
A ja myślę, że Polska wygra wynikiem 2:1
  Odpowiedz
#3
Stresuję się przed tym meczem pewnie jak większość Polaków.
Serce podpowiada ,że to Polacy będą górą lecz rozum przypomina o Rosickim i Cechu, który jest bramkarzem światowym (zaraz obok Casillasa).
Jednak pamiętam również o Lewandowskim, który w tym sezonie pokazał klasę (myślę tu o Bundenslidze) razem z Błaszczykowskim i Piszczkiem.
Nie wspominając o Szczęsnym, który będzie siedział na ławce w tym meczu a bramki Polaków będzie strzegł Tytoń.

Będę optymistą i postawię 2:1 dla Naszych!
  Odpowiedz
#4
Hans napisał(a):Nie wspominając o Szczęsnym, który będzie siedział na ławce w tym meczu a bramki Polaków będzie strzegł Tytoń.
Poważnie? To już pewne?
  Odpowiedz
#5
Miss, tak to już pewne.

Ja również typuje 2:1 dla Polski. Mam tylko nadzieję, że Damien Perquis podleczył nogę i zagra w jutrzejszym meczu.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#6
To cieszę się, miłe zaskoczenie. :) Liczyłam na to, że Smuda podejmie właśnie taką decyzję, choć nie do końca w to wierzyłam. Przemek Tytoń zasłużył sobie na taką szansę i mam nadzieję, że ją wykorzysta. :)
  Odpowiedz
#7
Zobaczymy jak się nasi spiszą :), oby dobrze
  Odpowiedz
#8
Tytoń pięknie obronił karnego i zagrał ładny mecz przeciwko Rosji ale dlaczego kierujemy się dobrem jednostki a nie drużyny?
Przecież nie podlega wątpliwości ,że to właśnie Wojtek Szczęsny jest naszym numerem 1 i to On powinien stanąć pomiędzy słupkami podczas meczu z Czechami.
To jest mecz o wszystko więc nie rozumiem podejścia trenera, który w tak ważnym spotkaniu wystawia rezerwowego bramkarza..

Edit:
Tytoń ładnie obronił karnego? Zobacz jak obronił Szczęsny

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#9
Dokładnie Hans, ja bym wolał Wojtka w bramce, ma już swoje doświadczenie, a ten mecz jest dla nas wszystkim
  Odpowiedz
#10
A dzisiaj rano w radiu mówili, że Smuda wciąż się zastanawia i nie podjął ostatecznej decyzji co do bramkarza. ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości