Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


#4 Żarówka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu - Testujemy produkt z Biedronki
#1
[Obrazek: uakIrKL.jpg]
Żarówka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu w Biedronce
jest sprzedawana od 03.12.2015 r. i kosztuje 24.99.
Można ją jeszcze spotkać w różnych sklepach w tej sieci.

Parametry
- moc: 6,5 W
- zakres działania czujnika: ok. 8 m
- energooszczędna, o białej i ciepłej barwie światła
- temperatura barwowa: 3000K

U mnie działa poprawnie.
Wkręciłem ją na korytarzu gdzie gniazdko włącznika mam dopiero w połowie korytarza.

Dla mnie wręcz idealne rozwiązanie. Czujnik zmierzchu i ruchu działa popranie.
Żarówka nie zaświeci się gdy na korytarzu jest za jasno...
W sumie to polecam. Dodam żeby dana żarówka funkcjonowała nie może być zasłonięta
kloszem. Trzeba dobrać taki klosz w którym po prosu żarówka będzie deko wystawać by
jej czujnik ruchu mógł zadziałać.



Zobacz jeszcze:
#1 Lampki do kontaktu 2 szt. - Testujemy produkt z Biedronki.
#2 Świecący kabel USB - Testujemy produkt z Biedronki.
#3 Salaterka 24 cm - Testujemy produkt z Biedronki.
#4 Żarówka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu - Testujemy produkt z Biedronki
  Odpowiedz
#2
W********ą mnie takie żarówki w toaletach, siedzisz sobie spokojnie, a tu nagle ciach, nie ma światła, albo gorzej stoisz i nagle ciemność, a ty nie wiesz czy trafiłeś, czy lejesz po butach. Padłem To taki mały offtop i anegdotka.


Taka żarówa nie nadaje się pod zamknięty klosz, bo się nie właczy.

6.5W, co to jest. :D
  Odpowiedz
#3
Trochę mała moc nawet jak na LEDową żarówkę. Ja mam oświetlenie oparte na taśmie ledowej o dużo większej mocy a i ono nie wystarczyłoby do oświetlenia całego pokoju. Może dałbyś jakieś zdjęcie gdy to się świeci w ciemnym pokoju?
  Odpowiedz
#4
Świecii jasno... Teraz mam gości więc nie nakręcę niczego.
Może coś późnym wieczorem.
  Odpowiedz
#5
(01.01.2016, 17:57)amb00 napisał(a): Może dałbyś jakieś zdjęcie gdy to się świeci w ciemnym pokoju?

Mówisz i masz

https://youtu.be/nHwG7l-Ac8Q
  Odpowiedz
#6
Jak na 6,5W rzeczywiście bardzo jasno. Choć do porządnego oświetlenia dużego pokoju potrzebne by były dwie takie żarówki oddalone od siebie. Jeszcze się zapytam, na ile ma gwarancję?
  Odpowiedz
#7
Nie wiem. Wieczorem wyrzucę jeszcze fotkę opakowania
  Odpowiedz
#8
[Obrazek: dazYED6.jpg]
  Odpowiedz
#9
Można wybrać opcję działania na ruch, albo na zmierzch?
  Odpowiedz
#10
Nie można. Żarówka zadziała jedynie po ciemku.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  #5 Latarka z diodą LED 1 W - Testujemy produkt z Biedronki Baron 8 3 963 27.10.2017, 17:46
Ostatni post: Druczh
  #3 Salaterka 24 cm - Testujemy produkt z Biedronki. Baron 0 1 143 20.12.2015, 16:09
Ostatni post: Baron
  #2 Świecący kabel USB - Testujemy produkt z Biedronki. Baron 5 2 256 14.12.2015, 22:05
Ostatni post: Sylwester
  #1 Lampki do kontaktu 2 szt. - Testujemy produkt z Biedronki. Baron 8 3 719 13.12.2015, 19:15
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości