Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


7 na 1 - cwaniactwo czy debilstwo?
#1


Jakie zdanie mają odjechani w tym temacie? Może kolor skóry im przeszkodził?
  Odpowiedz
#2
Gnojkom pasowałaby konkretna "przekopa" bo cwaniaków zgrywają w grupie a jakby jeden dostał w łeb to reszta by uciekła.
Widać że gówniarze ledwie sobie w niektórych momentach radzili z kolesiem.
Kiedyś miałem sytuację w Krakowie jak do mnie wyskoczyli podobne kozaki jak na filmie, jeden dostał w łeb i siadł na *****, drugi jeszcze coś skakał ale jak dostał w ryja to reszta uciekła.
Takich kozaków to jedynie lać po ryjach i patrzyć czy równo puchnie.
  Odpowiedz
#3
Brak słów po prostu...
Na świecie są różni ludzie i nic na to nie poradzimy.
Mój brat zawsze mi mówi: "morda nie szklanka, raz dostaniesz ale następnym razem zbierzesz kumpli i im porządnie "dokopiesz".
Cóż takie jest życie i nie można pozwalać na to żeby nami pomiatano. Trzeba się postawić i walczyć a potem taka osoba będzie miała dla nas szacunek.
Akurat na tym filmiku ten chłopak raczej nie miał szans żeby o coś powalczyć chociaż po głębszej analizie żaden z nich nie potrafił wyprowadzić żadnego porządnego ciosu tylko jak jakieś hieny dopadli się do niego.
Po prostu jakiś "Junior Team". Każdy z nich ***** potrafi.
Tak jak powiedział Tony, niby cwaniaki bo w grupie a gdyby miał się bić jeden z nich to by zwiał...
Ehh...;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Takich ludzi można określić dwoma słowami – banda de****
Się w 7 na jednego rzucili i się cieszą
A jakby każdy miałby się bić z osobna to by srali w gacie…
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości